18
Вівторок
червня
розірвані хмари
24° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

7 грудня делегація Сумського державного університету відвідала Міжнародний інститут буддистських вчень Нагананда (Шрі-Ланка). Під час візиту була підписана угода щодо співпраці у сфері дистанційного та онлайн навчання громадян Шрі-Ланки зі спеціальності «Комп’ютерні науки». Делегати СумДУ - перший проректор Василь Карпуша,  директор організаційно-методичного центру Юрій Зубань та  координатор програми співпраці з іноземними інституціями Тетяна Майборода презентували технології навчання, доповненої реальності, зустрілися з деканами факультетів Інституту, представили можливості підготовки у СумДУ доктора філософії англійською мовою, взяли участь в  урочистій церемонії відкриття нового корпусу Інституту.

Також, у межах візиту, відбулася зустріч з Почесним консулом України у Шрі-Ланці паном Дайя Ветхтхасінгх, під час якої обговорювалися питання подальшої ефективної роботи з промоції української освіти у Шрі-Ланці та узгодження актуальних питань якісної підготовки освітніх документів для вступу на навчання до СумДУ.

Студент СумДУ став чемпіоном світу та встановив новий світовий рекорд
327
24 травня 2019
З 18 по 25 травня в Токіо проходить Чемпіонат світу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Студент Медичного інституту (спеціальність "Спорт")  Артур Зальотов став чемпіоном світу 2019 року з жиму штанги лежачи серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг з результатом 316 кг. Також Артур став абсолютним чемпіоном світу серед юніорів, а його результат 316 кг є новим рекордом світу. Вітаємо нашого спортсмена та його тренера, бажаємо подальших перемог! 
Науковці СумДУ стали лауреатами Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій
335
17 травня 2019
Науковці Сумського державного університету увійшли до колективу авторів, робота якого «Розробка та впровадження інноваційної технології виробництва екологічно чистих агроефективних мінеральних добрив на базі нових видів фосфатної сировини» була відзначена Премію Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій у 2019 році. Розробка була спрямована на те, щоб зробити виробництво і застосування добрив більш екологічно безпечним та енергоощадним. Запропонована вченими технологія дозволяє вирощувати екологічно чисті продукти без негативного впливу добрив на довкілля.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua