Новини

Візити

11 липня у межах робочого візиту на Сумщину заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан ПРИХОДЬКО та представники Міністерства відвідали Сумський державний університет.

20 червня студенти-випускники відокремлених структурних підрозділів Сумського державного університету – Класичного та Індустріально-педагогічного фахових коледжів завітали до базового закладу.

У межах перебування мовного омбудсмена 13 червня на Сумщині відбувся його візит до Сумського державного університету. Тараса КРЕМІНЯ супроводжувала представниця Уповноваженого із захисту державної мови Вікторія ВІТЕР.

3 червня Омбудсман України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ разом з Головою фонду ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ здійснили робочу поїздку на Сумщину.

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій ЗАХАРІН відвідав Сумський державний університет.

During his working visit to Sumy Oblast on 27 March 2024, Volodymyr Zelenskyi (the Ukrainian President) took part in the Made in Ukraine platform. At SumDU, he met with local manufacturers.

Під час робочої поїздки на Сумщину 27 березня Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ узяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні», що відбулась на базі Сумського державного університету, та провів зустріч з місцевими товаровиробниками.

Кафедра психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету у співпраці з виконавчим партнером МОМ «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» організували тренінги для психологів і фахівців та фахівчинь соціальних закладів з метою поглибити їхні навички надання інклюзивної  психосоціальної підтримки у кризових умовах. Серед учасників проєкту також – здобувачі вищої освіти з психології та соціальної роботи.

15 листопада в конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся круглий стіл «Інформаційна політика та безпека прикордоння: дієвість і виклики». Організатори заходу: Національна спілка журналістів України – Сумська обласна організація НСЖУ, Сумський державний університет і Кафедра журналістики та філології СумДУ.

12 жовтня відбулась зустріч генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега ШАРОВА з ректорами ЗВО Сумщини та членами вченої ради Сумського державного університету.

Насичений подіями і зустрічами двотижневий робочий візит до Китайської Народної Республіки делегації Сумського державного університету, яку очолював ректор Василь КАРПУША, висвітлено на офіційних ресурсах китайських закладів вищої освіти та інших установ, які в своїх стінах зустрічали гостей з України.

23 червня у Посольстві України в Китаї (Embassy of Ukraine in China) відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Китайській Народній Республіці Павла РЯБІКІНА з ректором Сумcького державного університету Василем КАРПУШЕЮ.

16-17 червня делегація Сумського державного університету перебувала у місті Шеньян, столиці провінції Ляонін, де провела зустрічі та переговори з двома університетами – Шеньянським аерокосмічним університетом та Шеньянським технологічним університетом.

Ректор Василь КАРПУША та інші представники Сумського державного університету, які у складі делегації перебувають з візитом у Китайській Народній Республіці, 15 червня провели робочі зустрічі та перемовини у партнерському Університеті Цзямуси, провінція Хейлунцзян.

7 червня Сумський державний університет із робочим візитом відвідав голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

27 квітня у рамках перебування на Сумщині представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на чолі з головою регуляторного органу – українською журналісткою, ведучою телепрограм Ольгою ГЕРАСИМ’ЮК – відвідали Сумський державний університет.

4 квітня розпочався візит до Сумського державного університету професора Інституту мистецького дизайну та технологій з м. Дублін (Ірландія) Девіда КВІНА.

10 листопада Сумський державний університет зустрічав делегацію народних депутатів Верховної Ради України. Мета візиту – ознайомлення з навчальним і науковим потенціалом, технологічними можливостями й перспективами розвитку ЗВО в умовах воєнного стану.

26 вересня народний депутат України, заступник голови Наглядової ради Сумського державного університету Ігор МОЛОТОК зустрівся з представниками менеджменту СумДУ для обговорення питання формування бюджету на 2023 рік.

25 квітня Сумський державний університет із робочим візитом відвідала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія ГРИШИНА.  

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]