Новини

Візити

20 жовтня Сумський державний університет приймав міжуніверситетську науково-освітню конференцію, що відбувалася в рамках двосторонньої співпраці з КНУБА.

13 жовтня Сумський державний університет відвідали представники компанії ТОВ «WORLDUZ» (м. Ташкент, Узбекистан) – координатор по ЗВО України Вікторія ЧУМАК та асистент координатора Суннатілло РАСУЛКУЛОВ.

13 жовтня Сумський державний університет із робочим візитом відвідала народна депутатка України, голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Тетяна СКРИПКА.

12 жовтня Сумський державний університет відвідала делегація з Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро), у складі ректора Костянтина СУХОГО та першого проректора Олександра ЗАЙЧУКА.

28 вересня Сумський державний університет відвідала делегація з Індії, яку очолив радник із питань закордонної освіти країни Талііл Подувал СЕТХУМАДХАВАН.

14 вересня на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету відбувся «Erasmus+ Day». Захід проходив у змішаному форматі та зібрав здобувачів вищої освіти, науковців і викладачів, зацікавлених у темі академічної мобільності, зокрема, участі в грантовій програмі ЄС Erasmus+.

15 вересня Сумський державний університет приймав гостей з Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

14 вересня Сумський державний університет відвідала делегація Національного університету «Чернігівська політехніка», яку очолив ректор Олег НОВОМЛИНЕЦЬ.

11 серпня Сумський державний університет відвідав представник Шансінського аграрного університету (Китайська Народна Республіка) Ван ЦЗЮНЬЧЖУН.

10 серпня у Сумському державному університеті з візитом перебували заступниця Посла Федеративної Республіки Нігерія в Україні Дірісу ІРЕН та помічник Консула Посольства Федеративної Республіки Нігерія в Україні Укадіке ЧІНЕМЕРЕ.

22 липня Сумський державний університет відвідали представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

21 липня Сумський державний університет відвідала делегація з Кривого Рогу – представники Державного університету економіки і технологій та ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг».

14 липня Сумський державний університет відвідала робоча група у складі командирів артилерійських і ракетних бригад, начальників артилерії оперативних командувань, на чолі з начальником управління ракетних військ і артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майором Андрієм МАЛІНОВСЬКИМ.

2 липня Сумський державний університет відвідала делегація Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка. Під час візиту навчальні заклади підписали договір про співпрацю.

З 23 по 25 червня Сумський державний університет відвідала група аудиторів у складі фахівців ВП «Атомпроектінжиніринг» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» - Дмитра КОРЧАГІНА, Сергія МАРТИНОВА та Світлани ШЕВЧУК.

15 червня Сумський державний університет приймав делегацію науково-дослідної частини Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

27 травня у рамках робочого візиту Сумський державний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере разом із радником з питань освіти Умітом Єлдизом та другим Секретарем Посольства Айше Айдоглу.

21 травня Сумський державний університет відвідала Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, яка перебуває на Сумщині у робочій поїздці. У рамках візиту було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Сумським державним університетом. Документ підписали Юлія Лапутіна та ректор СумДУ Василь Карпуша.

27 квітня у рамках робочого візиту на Сумщину Сумський державний університет відвідали представники Міністерства освіти і науки України: заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та Голова Комітету з фізичного виховання і спорту Вадим Стеценко.

23 березня відбувся робочий візит представників громадської організації «Китайська діаспора в Україні» до Сумської області.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua