Новини

Про СумДУ

21 жовтня вчена рада Сумського державного університету підбила підсумки роботи у 2020-2021-му та визначила основні завдання на 2021-2022 навчальний рік щодо формування контингенту осіб, які навчаються за усіма освітніми та освітньо-науковими рівнями, курсами, формами навчання.

У середу, 13 жовтня, провідне рейтингове агентство Times Higher Education оголосило результати оцінювання закладів вищої освіти у галузі «Бізнес та економіка».

Шановні співробітники та студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України!

Справедливо, що з цього року свято здобуло гендерну збалансованість у вшануванні воїнів обох статей, які в різні часи звитяжної історії України ставали на варту її суверенності та територіальної цілісності.

14 жовтня – день пам’яті про наших відважних предків, які виборювали право на незалежність і волю, день вшанування героїв сьогодення, які хоробро боронять східні кордони України, свято, що уособлює мужність і самовідданість, лицарство й благородство, любов до рідної землі і неймовірну самопожертву.

Передусім, сьогодні ми в скорботі схиляємо голови перед подвигом відважних синів і доньок українського народу, які поклали життя на сході країни, відстоюючи цілісність і суверенітет нашої Батьківщини. З болем у серці вшановуємо пам’ять студентів і випускників Сумського державного університету: Андрія РЕУТИ, Андрія СТЕПАНЦЯ, Дениса КЕНІ, Дмитра ЛІСОВЕНКА, Максима АНДРЕЙЧЕНКА, Миколи НІКОЛАЄНКА, Олександра ТКАЧЕНКА, Олександра ПІВНЯ, Романа АТАМАНЮКА, Руслана АНДРИ.

Вічна пам'ять героям!

Шановні співробітники та здобувачі освіти Сумського державного університету, з нагоди світлого свята – Дня захисників і захисниць України – бажаю козацького здоров’я, надійного родинного тилу, миру та процвітання – нашій країні, сили духу, незламної віри і натхнення усім нам для здійснення найкращих сподівань і трудових звершень заради рідної країни!

Зі святом!

З повагою

ректор Сумського державного університету                    Василь КАРПУША

У середу, 6 жовтня, Times Higher Education, одна із найбільш впливових рейтингових агенцій світу, опублікувала результати галузевого рейтингу в інженерії.

Шановні колеги – освітяни, співробітники та здобувачі освіти!

Сердечно вітаю вас із Днем працівників освіти та 73-ю річницею створення Сумського державного університету!

Нову сторінку історії закладу ми перегортаємо з новими досягненнями у науково-дослідній, освітній та інших сферах діяльності, що підтверджується підвищенням позицій університету в авторитетних міжнародних рейтингах. Успіхи СумДУ – це результат роботи всього колективу, злагодженої та наполегливої команди професіоналів!

Символічно, що чергова річниця створення вишу співпадає з професійним святом. Тож, особливі вітання науково-педагогічним і педагогічним працівникам. Щодня ви виконуєте відповідальну та почесну місію – навчаєте молоде покоління, допомагаєте розкритися талантам і здібностям кожного студента, формуєте надійний фундамент майбутнього української науки. Висловлюю щиру вдячність за самовіддану працю, високу педагогічну майстерність, невтомний творчий пошук, відповідальне ставлення до свого покликання.

Із нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, енергії та сил для подальших звершень, мрій і нових професійних та особистісних горизонтів. Будьте завжди натхненням і взірцем для своїх студентів, випускників, колег, любіть та пишайтеся своєю працею!

 

Зі святом!

З глибокою повагою

ректор Сумського

державного університету                                                Василь КАРПУША

21-22 вересня Сумський державний університет був представлений на Дні української освіти «Study in Ukraine 2021», що відбувся у м. Абуджа за підтримки Посольства України у Нігерії.

18-19 вересня на базі ННІ бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ за підтримки Dictio Law Firm уперше відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Слобожанщини».

20 вересня у місті Вінниця відбувся масштабний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

17 вересня в Сумському державному університеті відбулося перше в цьому навчальному році засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти.

11 вересня в м. Одеса завершила роботу Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яку Сумський державний університет проводить щорічно спільно з IEEE Nanotechnology Council за підтримки IEEE Magnetics Society, та International Union for Pure & Applied Physics.

9 вересня у Конгрес-центрі СумДУ відбулась пресконференція за результатами оновленого рейтингу World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education.

31 серпня в Сумському державному університеті відбулась нарада науково-педагогічних працівників, на якій було підбито підсумки роботи в 2020-2021 навчальному році та визначено основні завдання на новий навчальний період.

Організаційні заходи для здобувачів першого курсу СумДУ зібрали більше тисячі студентів  на платформі Microsoft Teams.

31 серпня у ефірі Українського радіо. Суми ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША розповів про результати складання ЄВІ вступниками до магістратури в 2021 році.

31 серпня в Сумському державному університеті відбулась традиційна посвята першокурсників у студенти. Після карантинної перерви урочистості знову зібрали нову студентську зміну, батьків, викладачів та гостей заходу на площі перед університетом.

26 липня відбулося підписання контрактів в межах реалізації проєкту «Вища освіта в Україні» щодо комплексного енергоефективного оновлення будівель шести українських університетів за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) обсягом 49 млн євро та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) на суму 10 млн євро.

Мурал з’явився на будівлі корпусу № 3 Сумського державного університету, по вулиці Петропавлівській. Він символізує якісну освіту – одну із Цілей сталого розвитку ООН.

20 липня в Сумському державному університеті відбулась розширена робоча зустріч за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації.

З 1 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти.

24 червня на засіданні вченої ради відбулося нагородження переможців рейтингу структурних підрозділів університету за підсумками 2020 року. Відповідні дипломи керівникам вручив ректор СумДУ Василь КАРПУША.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua