Новини

Про СумДУ

Конкурс «Кращі молоді вчені СумДУ» відбувся цього року вперше, але планується проводитися щороку, а результати оголошуватися – до Дня науки.

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Традиційно, у Сумському державному університеті з нагоди свята організовуються урочистості, на яких вшановуються переможці у різних номінаціях, що пов’язані із науковою діяльністю.  Цього року святковий захід відбувся напередодні, в онлайн-форматі.

Сумський державний університет підтвердив сповідування найважливіших освітніх цінностей і традицій та свою належність до європейської та світової академічної співдружності. 5 травня ректор СумДУ Василь Карпуша підписав оновлену Велику Болонську Хартію Університетів.

27 квітня у Сумському державному університеті відбувся інформаційний онлайн-захід «День кар’єри», що спрямований на ознайомлення здобувачів вищої освіти та випускників зі шляхами професійного зросту та кар’єрними можливостями.

Студенти Сумського державного університету продовжують підкоряти науковий Олімп. Минулого тижня вони вибороли ще 38 призових місць у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей.

У скарбничці Сумського державного університету є перші перемоги студентів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Незважаючи на те, що більшість підсумкових конференцій ще попереду, наші студенти впевнено виборюють призові місця.

Розпорядженням Кабінету Міністрів № 256-р студентці факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету Діані Зубар призначено соціальну стипендію Верховної Ради України на 2021 рік.

Технічні та юридичні спеціальності Сумського державного університету увійшли до топ-груп рейтингу закладів вищої освіти України, складеного журналом «Деньги.ua» за оцінкою роботодавців.

8 квітня у Сумському державному університеті відбулося засідання вченої ради, на якому першим питанням було проаналізовано стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукової діяльності у Медичному інституті.

З метою дотримання заходів безпеки в умовах складної епідеміологічної ситуації, зустріч відбулась в онлайн-форматі, що, однак, не завадило учасникам налагодити конструктивне і змістовне спілкування, обмінятися думками та планами, обговорити актуальні та проблемні питання.

25 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету, доктор економічних наук, професор Тарас Савченко став заступником голови Сумської обласної державної адміністрації.

17 березня розпорядженням Кабінету Міністрів № 213-р затверджено оновлений персональний склад наукової ради Національного фонду досліджень України.

11 березня у Сумському державному університеті відбулися вибори студентського ректорату.

17 березня на засіданні Уряду було підтримано проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення державної установи «Державний центр олімпійської підготовки із волейболу пляжного».

11 березня відбулося чергове засідання вченої ради Сумського державного університету. Воно розпочалося врученням атестатів професора кільком науково-педагогічним працівникам закладу.

9 березня факультет технічних систем і енергоефективних технологій (ТеСЕТ), кафедра технологія машинобудування, верстати та інструменти і кафедра хімічної інженерії святкують 55-річчя з часу створення.

Шановні жінки та дівчата!

Гарною традицією демократичної світової спільноти стало відзначення  8 березня Міжнародного жіночого дня.

Не зраджуючи традиції, у цей день Сумський державний університет щиросердно вшановує працю та здобутки  жінок і дівчат, які своїм натхненням і відданістю справі дозволяють якісно змінюватися життю навколо!

Ваші досягнення є без перебільшення цінними для кожного і кожної з нас, адже важко уявити розвиток особистості, професії, науки без участі жінки. Ми прагнемо того, щоб визнання здобутку жінок і дівчат ставало більш справедливим, щоб жінки і дівчата могли повною мірою відчути рівні можливості для свого життя та розвитку.

Зі свого боку Сумський державний університет докладає зусиль для того, щоб всі жінки і дівчата могли реалізуватися у стінах нашого закладу, і не лише ставали успішними в кар’єрі та навчанні, а й знаходили баланс у всіх сферах життя. 

Тож, нехай святковий настрій 8 Березня наповнить ваше життя емоційними фарбами, подарує радість творчого натхнення на нові особисті та професійні здобутки.

Бажаємо вам у святковий день приємних компліментів і бажаних подарунків, а щодень – душевної гармонії, успішного втілення планів, мрій і бажань, миру та благодаті!

 

Зі святом!

З повагою

ректор Сумського державного університету                                                                                                                               

Василь Карпуша

Сумський державний університет впроваджує принципи рівних можливостей для жінок і чоловіків, підтримує та розвиває відповідні освітні та дослідницькі програми.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua