Новини

Про СумДУ

31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.

Міністерство освіти і науки України висловило подяку керівництву та викладацькому складу Сумського державного університету за активну участь у створенні першої у незалежній Україні енциклопедії, створеної Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво».

Сумський державний університет із глибоким смутком повідомляє про смерть доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки навчально-наукового інституту права Володимира Васильовича ПАХОМОВА.

12 січня у гуртожитку студентського містечка Сумського державного університету відбулася зустріч представників адміністративно-господарчих служб зі студентським активом на тему: «Енергозбереження. Раціональне використання електроенергії. Споживаємо енергію розумно».

Шановні співробітники та здобувачі освіти! Щиро вітаю вас з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

21 грудня у Сумському державному університеті розпочалися звіти посадових осіб з різних напрямків діяльності за підсумками року.

17 грудня в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся День відкритих дверей – захід, під час якого абітурієнти змогли ближче познайомитися з СумДУ, спеціальностями, яким навчають в університеті, а також дізнатися про особливості вступної кампанії в 2023 році.

У Сумському державному університеті відбулися «Дні кар’єри», організовані Навчальним відділом практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів та Медіа-центром СумДУ.

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани, уклінно вітаю вас з Днем Збройних сил України!

На телеканалі АТV вийшов сюжет про бібліотеку Сумського державного інформаційний, освітній, науковий і культурний центр з надсучасними сервісними можливостями та інноваційними технологіями.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ!

Прийміть найщиріші вітання зі знаменною подією – 105-річчям від дня заснування закладу!

29 листопада рада із забезпечення якості вищої освіти Сумського державного університету затвердила рішення за результатами перевірки організаційно-методичного забезпечення реалізації освітніх програм у 2022-2023 навчальному році.

29 листопада в Сумському державному університеті стартують «Дні кар’єри» – серія заходів, спрямованих на допомогу студентам і випускникам у пошуках першого місця роботи. Триватимуть «Дні кар’єри» до 8 грудня.

Доцент кафедри електроенергетики факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету Ілля ДЯГОВЧЕНКО став лауреатом премії Danubius Young Scientist Award 2022 від Austrian Federal Ministry for Education, Science and Research (BMBFW) та Institute for Danube Region and Central Europe (IDM).

18 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню студентів.

Дорогі наші здобувачі вищої освіти! Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом – Міжнародним днем студентів!

Сумський державний університет уклав угоду з «Телекомпанією СТС». Урочистий захід підписання відбувся в Конгрес-центрі СумДУ 15 листопада, напередодні професійного свята - Дня працівників телебачення, радіо та зв'язку.

Постановою  Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 04 листопада 2022 року призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2022 року.

9 листопада ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША та голова вченої ради Анатолій ВАСИЛЬЄВ провели пресконференцію «СумДУ – на передовій освітнього фронту: у топ-500 кращих університетів світу та лідер серед закладів вищої освіти України».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]