Новини

Про СумДУ

18 липня у Конотопі відбулось виїзне засідання відокремлених структурних підрозділів (ВСП) Сумського державного університету. У засіданні взяв участь ректор СумДУ Василь КАРПУША.

Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету став першим закладом освіти, в якому пройшли зйомки нового проєкту «КоледжCheck».

12 липня у Сумському державному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів про здобуття ступеня бакалавра та магістра іноземним студентам-випускникам.

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти!

Щиро вітаємо з 28-річницею прийняття Основного Закону нашої держави.

27 червня в Сумському державному університеті відбулось підписання договору про співпрацю з АТ «УКРСИББАНК», що входить до складу групи BNP Paribas Group (Франція).

Члени нового складу студентського ректорату розповіли про своє бачення розвитку самоврядування, плани на майбутнє та мотивацію, яка спонукала їх до цього важливого кроку.

На засіданні 24 червня вчена рада Сумського державного університету розглянула стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукових досліджень в навчально-науковому медичному інституті.

20 червня студенти-випускники відокремлених структурних підрозділів Сумського державного університету – Класичного та Індустріально-педагогічного фахових коледжів завітали до базового закладу.

У масштабному заході, організованому Офісом Омбудсмана, взяв участь ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША.

Матеріал для американського видання «Microscopy Today» підготував заступник директора навчально-наукового медичного інституту СумДУ, дослідник україно-шведського дослідницького центру SUMEYA Роман МОСКАЛЕНКО.

У ході саміту EduData Summit 2024, що відбувся 4-5 червня у Вашингтоні (США), британська рейтингова агенція QS презентувала результати міжнародного рейтингу університетів QS World University Rankings 2025.

6 червня в Україні відзначається професійне свято працівників медіа.

5 червня в конгрес-центрі Сумського державного університету відбулася презентація документального фільму «Виходячи за межі: історія евакуації іноземних студентів із Сум (березень 2022 року)».

4 червня ректор Василь КАРПУША здійснив робочу поїздку до північних міст області. Його супроводжували проректор Олександр БРІЖАТИЙ та вчений секретар, начальник навчально-організаційного відділу з роботи в позабазових структурних підрозділах Анатолій РУБАН.

Студентське самоврядування Сумського державного університету оголосило результати виборів на керівні посади інститутів та факультетів.

8 травня з ініціативи Профспілкового комітету працівників Сумського державного університету відбулась зустріч трудового колективу з ректором Василем КАРПУШЕЮ.

20 квітня Сумський державний університет запросив учнів 10-11 класів, студентів коледжів та батьків абітурієнтів на традиційний профорієнтаційний захід, що цього разу пройшов у новому форматі – «швидких побачень» зі спеціальностями.

Першим питанням на засіданні 18 квітня вчена рада Сумського державного університету розглянула стан забезпечення якості підготовки фахівців та розвитку наукової діяльності в Класичному фаховому коледжі.

12 квітня за участі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО,  членів уряду, дипломатичних представників держав-сусідок і партнерів України, великого кола учасників з регіонів відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях.

Засідання на тему «На шляху до університету світового класу: досвід і перспективи Сумського державного університету» відбулося 21 березня у Києві. Воно пройшло у змішаному форматі – частина учасників долучилась до обговорення по відеозв’язку.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]