Новини

Про СумДУ

Факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету цього року виповнюється 35 років. Він був заснований 25 лютого 1989 року як факультет автоматизації виробництва. 1995 року реорганізований у фізико-технічний факультет, а у 2009 році отримав нинішню назву.

Вродливі, талановиті, працелюбні, незламні, волелюбні, найкращі – УКРАЇНКИ!

24 лютого – трагічна дата, болісним спогадом закарбована у пам’яті кожного українця.

Про це було оголошено на офіційній церемонії «Розширення можливостей студентів різного віку: міста, що навчаються ЮНЕСКО, змінюють життя». Цьогоріч до мережі доєднались 64 міста із 35 країн світу, серед яких і місто Суми.

СумДУ активно долучається до волонтерських акцій, наші студенти та співробітники ініціюють і реалізують проєкти разом з громадськими благодійними фондами та організаціями. Саме з метою збору коштів для допомоги Збройним силам України і був організований благодійний бал. Під час заходу учасники мали можливість не лише показати уміння чи отримати навички класичних танців, але й взяти участь у благодійному аукціоні, зробити грошовий внесок у майбутню перемогу.

Відповідно до чергової редакції рейтингу Ranking Web of Universities (Webometrics), Сумський державний університет визначено на другому місці серед закладів вищої освіти України.

У Сумському державному університеті відбулась конференція трудового колективу, на якій було обговорено підсумки роботи закладу у 2023 році та окреслено подальші перспективи діяльності.

У Сумському державному університеті проходять щорічні збори трудових колективів інститутів та факультетів, на яких обговорюються досягнення структурного підрозділу та визначаються перспективи його подальшої діяльності.

Сумський державний університет вітає працівників, здобувачів освіти, випускників, колег, друзів та партнерів із Днем Соборності України!

З 17 січня у Сумському державному університеті розпочалися щорічні збори трудових колективів інститутів та факультетів, мета яких – аналіз показників діяльності за минулий рік й окреслення пріоритетів для роботи упродовж нинішнього.

11 січня відбулась виїзна установча нарада, на якій було обговорено виконання міжнародного грантового проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами» за фінансування Міжнародного фонду «Відродження».

Він не робив відміток про відвідуваність, але студенти пропускали його лекції лише за серйозних обставин, писав унікальні праці з патофізіології, а вільний час віддавав родині і футболу. Таким згадують колеги, рідні й колишні учні доктора медичних наук, професора, ексзавідувача кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Олександра Васильовича АТАМАНА.

У межах проєкту на сайті та сторінках Сумського державного університету в соціальних мережах вийшло тридцять інтерв’ю з випускниками різних років і спеціальностей.  Проєкт реалізовано пресцентром СумДУ спільно з кафедрою журналістики та філології.

 

Шановні колеги, студенти, випускники, партнери, друзі!

Рік, що минає, був сповнений викликів для нашого університету, країни і світу в цілому. Та усупереч усім складнощам, ми залишаємось згуртованими, сильними, цілеспрямованими, а, отже, успішними. І мали упродовж цих 365 днів чимало позитивних новин.

26 грудня у Сумському державному університеті стартувала традиційна звітна кампанія. Вона проводиться щороку і має на меті проведення аналізу  виконання завдань і визначення пріоритетів для подальшої роботи.

Шановні колеги, співробітники, здобувачі освіти, вся університетська родино, з  Різдвом Христовим!

Анастасія Котляр – сценаристка, акторка, поетеса, психологиня та журналістка, а разом із тим – випускниця факультету ІФСК Сумського державного університету. Анастасія розпочала свій професійний шлях ще під час навчання: працювала ведучою «Новин спорту» на ТРК «Відікон». У 2014-му, вже з дипломом журналіста, отримала посаду випускової редакторки на тому ж телеканалі. Після переїзду до Києва займалася написанням сценаріїв для телепрограм на телеканалі «СТБ». Наразі знайшла себе у психології та акторстві – знімається в рекламних роликах, серіалах, а також навчає юні таланти бути акторами.

Олена Донцова – випускниця факультету ЕлІТ, наразі працює в компанії Google, в США. Свої перші мандрівки до Америки дівчина здійснила ще під час навчання. За результатами стажування отримала запрошення на роботу і вирішила залишитися. Згадуючи про своє студентство, Олена з впевненістю зазначає: рада, що отримала диплом саме в  СумДУ.

Колектив Сумського державного університету висловлює глибокі співчуття першому проректору Сергію Вячеславовичу ЛЄОНОВУ з приводу передчасної смерті його батька Вячеслава Миколайовича ЛЄОНОВА.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]