Новини

Про СумДУ

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Днем науки!

СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина». Відтепер дипломи випускників автоматично визнаються в усьому світі. 12 травня на телеканалі «СТС» про це вийшов сюжет.

12 травня в Сумському державному університеті відбулося засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти. 

Представники Сумського державного університету взяли участь у нараді в Сумській ОВА з питання відновлення теплопостачання міста Охтирки, інфраструктура якого зазнала значних пошкоджень унаслідок ракетних і бомбових ударів з боку рф. Зокрема, під час заходу розглядалося питання створення відповідної Схеми теплопостачання міста.

6 травня на базі Сумського державного університету завершились п’ятиденні онлайн-курси «Українська мова: помічник кожному на щодень», які організував Центр розвитку кадрового потенціалу.

22 квітня Акредитаційна комісія Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (НААР, Казахстан) прийняла рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» терміном дії на п’ять років.

Уже 2 місяці Сумський державний університет працює в умовах війни. Ректор Василь КАРПУША в інтерв’ю телеканалу СТС прокоментував ситуацію щодо відновлення навчального процесу, розповів про організацію роботи з іноземними студентами, повідомив про особливості цьогорічної вступної кампанії, поділився планами університету на майбутнє.

21-22 квітня відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету, на якому було розглянуто питання функціонування і розвитку закладу в умовах воєнного стану.

21 квітня Сумський державний університет відвідав президент Торгово-промислової палати України Геннадій ЧИЖИКОВ. Його супроводжували президент Сумської ТПП Костянтин МАКАРЕНКО та радник голови ОДА Олександр ЛАВРИК.

Ми продовжуємо серію публікацій з розповідями наших іноземних студентів про те, як змінилося їх життя після воєнного вторгнення. Герой цього інтерв’ю – Мозес, студент шостого курсу Медичного інституту Сумського державного університету з Нігерії.

Сумський державний університет підготував для абітурієнтів корисний і цікавий відеопроєкт – «Трушно про мою спеціальність у СумДУ».

На сторінках СумДУ в соціальних мережах опубліковано більше десяти «Щоденників війни» – розповідей наших студентів і викладачів про події їхнього життя після 24 лютого.

Олексій ПЛАСТУН, професор кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ, створив блог, де пояснює росіянам і всім зацікавленим читачам, як працює світова економіка та як нові пакети санкцій знецінюють російську валюту.

Ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША прокоментував результати першого тижня старту освітнього процесу після вимушених канікул, обумовлених воєнним станом.

Студенти Сумського державного університету повернулися до навчання в дистанційному форматі. З огляду на те, що наразі учасники освітнього процесу перебувають у різних умовах, різних містах і навіть кранах, університет забезпечив для кожного максимально сприятливе середовище. Як сприйняли повернення до навчання студенти?

Що пишуть про Сумський державний університет ЗМІ в різних країнах світу? Працівники Медіа-центру СумДУ зробили детальний огляд. Пропонуємо ознайомитись з публікаціями світових інформаційних ресурсів щодо відновлення освітнього процесу.

Друга частина огляду світових інформаційних ресурсів, підготовленого Медіа-центром СумДУ.

Сумський державний університет глибоко сумує: у боях за Україну загинув Данило ІГНАТЕНКО, який був студентом кафедри економічної кібернетики навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту.

З відновленням освітнього процесу повертаються до роботи спортивні та оздоровчі заклади Сумського державного університету.

24 лютого війна в Україні стала топ-темою всіх світових медіа. Про наш героїчний супротив говорять з пошаною та підтримкою. Суми та Сумський державний університет також часто почали згадувати ЗМІ за кордоном. Про що говорять – в розлогому огляді, підготовленому Медіа-центром СумДУ. Сьогодні до вашої уваги перша частина розповіді про наш університет на сторінках закордонних ЗМІ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]