Новини

Про СумДУ

23 вересня Сумський державний університет відвідали представники Сумського районного управління головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області.

12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2022 IEEE 12th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), пройшла у м. Краків (Польща) з 11 по 16 вересня.

15 вересня в Сумському державному університеті відбулось перше в цьому навчальному році засідання ради із забезпечення якості вищої освіти.

Вчена рада Сумського державного університету на засіданні, що відбулось 8 вересня, розглянула питання щодо присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також затвердила низку документів загальноуніверситетської нормативної бази.

8 вересня кафедра комп’ютерної механіки імені Володимира Марцинковського факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету відзначила свій 50-річний ювілей.

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники!

Щиро вітаю нашу багаточисельну університетську родину з початком нового навчального року та Днем знань.

31 серпня в Сумському державному університеті в онлайн-форматі відбулась традиційна перед початком нового навчального року нарада за участі адміністративно-управлінського менеджменту та науково-викладацького персоналу закладу.

Сумський державний університет, незважаючи на сучасні виклики, підтвердив статус успішного, високорейтингового закладу вищої освіти, якому довіряють і в якому прагнуть здобувати фахову вищу освіту.

Шановні друзі, колеги, співробітники, здобувачі освіти!

Україна пройшла довгий і складний історичний шлях до відновлення незалежності. За життя у вільній і демократичній країні боролося багато поколінь українців, а нинішньому доводиться героїчно відстоювати це право, захищати незалежність і рідну землю від ненажерливого російського агресора.

У Сумському державному університеті успішно продовжується вступна кампанія. Кількість поданих заяв уже наближається до минулорічних показників, але абітурієнти ще встигають обрати спеціальність і подати документи до провідного ЗВО, в тому числі й на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету. Про це розповів ректор СумДУ Василь КАРПУША в сюжеті телеканалу СТС.

Креативні дизайни розробив Медіа-центр Сумського державного університету спільно з університетом-побратимом з міста Ліверпуль (Велика Британія).

Опубліковані результати літньої версії 2022 року світового рейтингу репозитаріїв наукових робіт університетів та інших науково-освітніх установ і організацій Transparent Ranking від Webometrics.

Василь КАРПУША зосередив увагу на  перспективах та очікуваннях від цьогорічного вступу, нових умовах прийому іноземних громадян, можливостях навчання студентів в режимі онлайн та офлайн.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 675 від 29 липня 2022 року затверджено новий склад Наглядової ради Сумського державного університету.

З 29 липня розпочинається подання документів до закладів вищої освіти України для найбільшої аудиторії абітурієнтів – випускників 11-х класів (тобто на основі повної загальної середньої освіти), а також для вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

Шановні колеги та здобувачі освіти!

Цього року наша країна вперше відзначає День української державності. Надзвичайно прикро, що ця визначна подія затьмарена жахливою війною, зазіханням сусідньої  країни-агресорки на територіальну цілісність України, на її свободу і державність. Сьогодні, як і багато попередніх поколінь, українці змушені відстоювати суверенність своєї країни зі зброєю в руках.

З 1 липня в Україні триває реєстрація електронних кабінетів вступників – випускників шкіл, і після проведення основної сесії НМТ, з 29 липня, розпочнеться подання заяв та документів на вступ до українських закладів вищої освіти, яке завершиться 23 серпня.

12 липня на YouTube-каналі «Педан може» вийшов новий випуск освітнього тревел-проєкту про українські заклади вищої освіти. Героєм цього випуску став Сумський державний університет.

Телеведучий Олександр ПЕДАН у новому інтерв’ю, розміщеному 2 липня, назвав університети, які він радить обрати абітурієнтам для навчання.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]