Новини

Культура

Кожного року 21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. У Сумському державному університеті традиційно цього дня проводяться цікаві заходи з метою вшанування рідної української мови.

Учасники вокальної студії Сумського державного університету та ансамблю «Струна» навчально-наукового медичного інституту взяли участь у фінальному турі  Всеукраїнського конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», що відбувся у м. Дніпро за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

У концертній програмі заходу, що відбувся 14 грудня, було представлено кращі номери цьогорічного конкурсу талантів першокурсників, який проводиться в Сумському державному університеті щоосені вже впродовж не одного десятка років.

7 грудня в бібліотеці Сумського державного університету відбулась відкрита зустріч з випускницею – журналісткою, акторкою та психологинею Анастасією КОТЛЯР.

У Сумському державному університету визначили переможця щорічного талант-шоу. У дводенних творчих баталіях цього року переміг навчально-науковий медичний інститут.

22 листопада в Літературній вітальні Сумського державного університету відбулось нагородження лауреатів і переможців літературного конкурсу «Моя альма-матер», організованого з нагоди 75-річчя університету.

Творчі колективи Сумського державного університету вибороли низку нагород у всеукраїнських і міжнародних фестивалях та конкурсах.

Уперше в стінах Літературної вітальні Сумського державного університету відбулась прем’єра вистави «Силуети» молодіжного театру «Місто С...» у межах артпроєкту «Бібліотека+Театр=Вербальна реконструкція».

27-29 жовтня у столиці України відбувся Всеукраїнський конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», що був організований Національною всеукраїнською музичною спілкою за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Щороку у першу неділю жовтня приймають вітання освітяни, ті, хто обрав навчання і виховання майбутнього покоління своєю професією, хто допомагає відкривати скарбницю знань, науки і мудрості.

11 вересня в Літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулося відкриття художньої виставки «Світ графіки», присвяченої 25-річчю галерії мистецтв «Академічна».

Дитяча школа «Аквабенд-СумДУ» завершила другу зміну другого літнього сезону. Під час урочистого закриття відбулось підняття прапорів на честь Національної юнацької збірної команди України, що братиме участь у XVII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Він проходить у Словенії з 23 до 29 липня.

З 24 червня по 3 липня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у дистанційному форматі відбувся 28-й щорічний Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».

24-27 червня відбувся другий тур Міжнародного конкурсу мистецтв «Чорноморські вітрила» (м. Одеса), який пройшов за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

21 червня відбувся фінальний поєдинок у межах проєкту «Караоке-батл у СумДУ». За перемогу змагалися звитяжці попередніх двох турів: студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій (ІФСК) і навчально-наукового інституту права (ННІ права).

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» відбувся у дистанційному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

2 червня в Сумському державному університеті відбувся мистецький захід, організований учасниками відкритого молодіжного театру «Кураж» під керівництвом Ірини НЕБИЛОВОЇ.

1 червня, у День захисту дітей, відбулася перша зустріч із учнями 9-11 класів міста Суми, які люблять жартувати і бажають розвивати свої таланти та здібності у гумористичному жанрі.

Феєричний захід під назвою «Незламні» відбувся 26 травня в актовій залі Сумського державного університету.

18 травня колектив Сумського державного університету разом з усією Україною, а також українцями і друзями та партнерами нашої держави по всьому світу відзначили День вишиванки.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]