Новини

Культура

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету в співпраці з волонтерами провели благодійний танцювальний хобі-клас для сумчан «Ми з України».

Сумський державний університет посприяв проведенню лялькової вистави для юних жителів обласного центру.

Напередодні війни у коворкінг-центрі Сумського державного університету був проведений інтенсив із навчання мобільній фотографії. Організатори – колектив медіа-агенції «Studio 16х9» Медіа-центру СумДУ та студентське самоврядування університету.

11-13 лютого у м. Дніпро пройшов Всеукраїнський конкурс професійного студентського та учнівського музичного мистецтва «Чарівний камертон», у якому взяли участь більше 300 учасників із різних областей України. Засновником конкурсу є Національна всеукраїнська музична спілка, а проводився конкурс за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Студентки спеціальності «Журналістика» Сумського держаного університету Аріна СТОЛБЦОВА та Зореслава ШЕДЕНКО стали переможницями обласних етапів мовних конкурсів.

Театр танцю «Феєрія» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі сучасного та класичного танцю «Dancing STARS 2021», який проходив у м. Суми.

Танцювальна студія Сумського державного університету «S&P» успішно виступила на всеукраїнському фестивалі «Feel the Beat», що відбувся 4-5 грудня у м.Бровари.

Яскраві номери, запекла боротьба, шквал позитивних емоцій - такою була атмосфера фінальних змагань ювілейного сезону Ліги КВН «Сумка», що відбулися 21 листопада в актовій залі Сумського державного університету.

Наприкінці жовтня представники Сумського державного університету здобули призові місця у двох мистецьких конкурсах, у кожному з яких свої творчі таланти представили по 200 учасників з різних регіонів України.

Святковий захід, приурочений Дню працівників освіти і відзначенню 73-ї річниці створення закладу, пройшов 30 вересня в актовій залі головного кампусу Сумського державного університету.

26 вересня у актовій залі Сумського державного університету відбувся напівфінал ліги КВК «Сумка».

8 вересня в Сумському державному університеті відбувся традиційний «Ярмарок інтересів» для здобувачів першого курсу.

29 серпня відбулося закриття третьої табірної зміни в дитячому оздоровчому закладі «Універ» СумДУ. Цього літа табір прийняв на відпочинок та оздоровлення 550 дітей, серед яких – діти співробітників СумДУ, талановиті й обдаровані діти, а також діти пільгових категорій.

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора і 30-ї річниці незалежності України у Сумському державному університеті відбулося покладання квітів до «Пам'ятного знака загиблому студенту-воїну» та вшановано пам'ять загиблих захисників держави хвилиною мовчання.

З 25 червня по 3 липня в м. Очакові проходив 26-й Всеукраїнський театральний фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена», що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

28 червня у Сумах відбувся творчий звіт «Місто, яке я люблю!» у рамках обласного фестивалю «З любов'ю вічною до тебе, рідний краю!».

Танцювальна студія «Suzirya&Paradise» Сумського державного університету взяла участь у дистанційному конкурсі «Миколаївськи зорі», що проходив у місті Миколаєві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

13 червня танцівники студії «S&P» взяли участь у Всеукраїнському  фестивалі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», що проходив у м.Суми.

У Сумському державному університеті відбулася студентська фотошкола від медіа-агенції "Studio 16х9" Медіа-центру СумДУ за підтримки органів студентського самоврядування.

Студенти Сумського державного університету взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії», що відбувся у Бердянську в дистанційному форматі.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]