Новини

Культура

З 1 по 12 липня на базі Сумського державного університету працювала літня школа для дітей «Art-School», у якій взяли участь школярі від 8 до 12 років. Вихователі та викладачі школи – фахівці відділу позанавчальної роботи та культурно-мистецького центру – намагалися забезпечити дітям змістовне, цікаве та корисне дозвілля.

Одразу у двох престижних конкурсах відзначились учасники відкритого молодіжного театру «Кураж» Сумського державного університету.

Студенти Сумського державного університету продемонстрували високий рівень майстерності на міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах, здобувши призові місця та визнання журі.

Нещодавно в СумДУ відбувся традиційний звітний концерт театру танцю «Феєрія».

У Сумському державному університеті відбувся Кубок ректора з гумору. До участі долучились команди факультетів ІФСК, ЕлІТ, та інститутів НН МІ, ННІ Права, а також зіграла команда випускників.

Цього тижня відбулося захоплююче свято творчості та мистецтва – Міжнародний конкурс мистецтв «Сяйво зірок». Участь у цьому заході взяли більше 200 колективів та сольних виконавців з різних куточків України. Приємно відзначити, що серед переможців заслужено знайшлися й наші талановиті студенти.

2 травня відбулося свято краси «Міс СумДУ – 2024». Цьогоріч за корону переможниці змагались 8 студенток – представниць різних інститутів та факультетів Сумського державного університету.

У Молодіжному центрі «Романтика» відбулося грандіозне шоу–конкурс із хорового виконання сучасної, народної та популярної музики «VoiceVibe», що зібрало співочу студентську молодь із трьох сумських ЗВО.

25 квітня у Сумському державному університеті відбувся конкурс краси, грації і таланту «Шкільна красуня-2024».

12 квітня Відкритий молодіжний театр «Кураж» на сцені Сумського державного університету подарував глядачам довгоочікувану прем’єру вистави, присвячену Міжнародному дню театру.

Міжнародний конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», організаторами якого є Всеукраїнська музична спілка, відбувся 29-31 березня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Культурною перлиною Сумського державного університету є галерея мистецтв «Академічна», колекція якої налічує чудових 100 творів живопису, графіки та декоративного мистецтва.

21 березня, у Всесвітній день поезії, в Сумському державному університеті відбувся поетичний круглий стіл, учасниками якого стали студенти різних спеціальностей. Організатори заходу – кафедра журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій та бібліотека СумДУ.

15 березня в Сумському державному університеті відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу віршів та художнього перекладу «Alter-Ego», що проводився кафедрою германської філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

Напередодні 210-річниці з дня народження Тараса Шевченка відділ молодіжної політики Сумської міськради відзначив переможців конкурсу соціальних відеороликів «Я і Кобзар».

Захід пройшов у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету 7 березня і був присвячений вшануванню українського національного генія та його творчої спадщини за кордоном часів першої та другої світових воєн.

Кожного року 21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. У Сумському державному університеті традиційно цього дня проводяться цікаві заходи з метою вшанування рідної української мови.

Учасники вокальної студії Сумського державного університету та ансамблю «Струна» навчально-наукового медичного інституту взяли участь у фінальному турі  Всеукраїнського конкурсу професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», що відбувся у м. Дніпро за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

У концертній програмі заходу, що відбувся 14 грудня, було представлено кращі номери цьогорічного конкурсу талантів першокурсників, який проводиться в Сумському державному університеті щоосені вже впродовж не одного десятка років.

7 грудня в бібліотеці Сумського державного університету відбулась відкрита зустріч з випускницею – журналісткою, акторкою та психологинею Анастасією КОТЛЯР.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]