Новини

Культура

Святковий захід, приурочений Дню працівників освіти і відзначенню 73-ї річниці створення закладу, пройшов 30 вересня в актовій залі головного кампусу Сумського державного університету.

26 вересня у актовій залі Сумського державного університету відбувся напівфінал ліги КВК «Сумка».

8 вересня в Сумському державному університеті відбувся традиційний «Ярмарок інтересів» для здобувачів першого курсу.

29 серпня відбулося закриття третьої табірної зміни в дитячому оздоровчому закладі «Універ» СумДУ. Цього літа табір прийняв на відпочинок та оздоровлення 550 дітей, серед яких – діти співробітників СумДУ, талановиті й обдаровані діти, а також діти пільгових категорій.

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора і 30-ї річниці незалежності України у Сумському державному університеті відбулося покладання квітів до «Пам'ятного знака загиблому студенту-воїну» та вшановано пам'ять загиблих захисників держави хвилиною мовчання.

З 25 червня по 3 липня в м. Очакові проходив 26-й Всеукраїнський театральний фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена», що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

28 червня у Сумах відбувся творчий звіт «Місто, яке я люблю!» у рамках обласного фестивалю «З любов'ю вічною до тебе, рідний краю!».

Танцювальна студія «Suzirya&Paradise» Сумського державного університету взяла участь у дистанційному конкурсі «Миколаївськи зорі», що проходив у місті Миколаєві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

13 червня танцівники студії «S&P» взяли участь у Всеукраїнському  фестивалі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», що проходив у м.Суми.

У Сумському державному університеті відбулася студентська фотошкола від медіа-агенції "Studio 16х9" Медіа-центру СумДУ за підтримки органів студентського самоврядування.

Студенти Сумського державного університету взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії», що відбувся у Бердянську в дистанційному форматі.

28 травня в актовій залі Сумського державного університету відбувся чвертьфінал ліги КВН «Сумка».

29 травня в Сумах відбувся міський захід «Ніч музеїв», у якому  Сумський державний університет традиційно взяв активну участь.

20 травня у Сумах, у молодіжному центрі «Романтика», відбувся святковий захід до Дня науки, що зібрав наукову спільноту закладів освіти області, аби представити свої досягнення. Наукові здобутки презентував учасникам свята і Сумський державний університет.

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету взяв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі  «ПАПА DANCE-FEST», що відбувся у Сумах.

Студентська медіаагенція «Studio 16х9» Медіа-центру Сумського державного університету взяла участь у Міжнародному конкурсі короткометражних фільмів Let's Talk About Water 2021 International Prize.

13 травня в Сумському державному університеті відбувся конкурс «Міс СумДУ». За корону переможниці змагалися 9 учасниць – представниць різних інститутів та факультетів університету.

Танцювальний колектив Сумського державного університету «Suzirya Paradise» (керівник Людмила Крамінська) здобув Гран-прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «К звёздам! Весна идёт – весне дорогу», що відбувся у м. Афула (Ізраїль).

22-25 квітня у Києві за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс  «Україна єдина».

У Сумському державному університеті розпочався 10 сезон ліги КВН «Сумка». Після річної перерви 22 квітня в ефір вийшов Фестиваль ліги.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua