Новини

Соціальна робота

13 жовтня за підтримки Сумського державного університету у рамках Тижнів Німеччини в Україні відбувся Перший вечірній фестиваль неформальної освіти «Мистецтво вчитися разом».

13-14 жовтня служби забезпечення позанавчальної діяльності Сумського державного університету разом зі студентським ректоратом взяли участь у заходах до Дня захисників і захисниць України.

21 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день миру. Приєднались до святкування і волонтери Сумського державного університету, організувавши акцію на центральній площі закладу.

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора і 30-ї річниці незалежності України у Сумському державному університеті відбулося покладання квітів до «Пам'ятного знака загиблому студенту-воїну» та вшановано пам'ять загиблих захисників держави хвилиною мовчання.

150 дітей приїхали до дитячого оздоровчого закладу «Універ» Сумського державного університету на другу зміну, яка розпочалася 24 липня і триватиме до 6 серпня.

22 липня Сумський державний університет відвідали представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України студентам  Сумського державного університету, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, призначено академічні стипендії.

27 та 29 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету провели акцію з упорядкування території Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

24 та 25 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету завітали до КП «Центр перетримки безпритульних тварин» та  Центр перетримки, яким опікується Сумське товариство захисту тварин.

До Всеукраїнського дня довкілля волонтери Сумського державного університету провели 14 та 17 квітня екологічні акції.

У рамках проєкту було закладено парк Щастя біля озера Чеха у Сумах. В акції, що відбулася 10 квітня, взяли участь 28 студентів-волонтерів Сумського державного університету.

Волонтери Сумського державного університету взяли участь у всеукраїнському конкурсі відеороликів для студентів в рамках соціального проєкту #працюйбезпечно  «Я проти торгівлі людьми»».

Студентські активісти Сумського державного університету беруть активну  участь у соціальних проєктах, спрямованих на підтримку родин, що опікуються дітьми з особливими потребами.

18 лютого 2021 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулося перше засідання Дебатного клубу «Онікс».

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 11 лютого відбулася II сесія Студентської ради.

На базі Сумського державного університету  відбувся тренінг «Блогінг-канал адвокації» для молодих лідерів у рамках проєкту «Разом – ми сила, або ХОЧУ бути блогером».

ЦПС «Студентський лелека» продовжує працювати в онлайн режимі, щодня організовуючи творчі заняття у сервісі ZOOM. Розробила програму та проводить заняття фахівчиня ЦПС «Студентський лелека» Альона Берлет. Мета такої діяльності – допомогти в реалізації індивідуальних творчих здібностей дітей та надати батькам - студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам час для навчання і роботи онлайн. Діти залюбки виготовляють поробки, малюють, грають в словесні ігри, розгадують загадки та розвивають мовлення.

7 та 8 березня студенти-волонтери завітали до притулку для тварин у Сумах. На зібрані власними силами кошти для вихованців закладу було придбано близько 15 кілограмів курячих каркасів, що необхідні для зміцнення зубів у собак.

28 лютого на центральній вулиці міста Сум – Соборній студенти-волонтери провели благодійну акцію, присвячену одному з найстаріших слов'янських свят.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua