Новини

Соціальна робота

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету в співпраці з волонтерами провели благодійний танцювальний хобі-клас для сумчан «Ми з України».

У ці тяжкі для України часи студенти-волонтери Сумського державного університету знайшли у собі сили не лише подбати про власну родину, але й допомагати іншим. Як саме – розкажемо у добірці розповідей...

3 травня на базі Сумського державного університету розпочався фестиваль шкільних медіа та юних журналістів області «Медіасвіт веде у всесвіт».

30 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету вкотре відвідали притулок для тварин, розташований на вулиці Герасима Кондратьєва.

Представники науково-освітньої спільноти з України та інших країн світу надають благодійну допомогу Сумського державного університету в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

29 березня для викладачів та співробітників Сумського державного університету відбувся вебінар «Нетравматичне спілкування зі студентами на тему війни».

Станом на 05.03.2022 близько 1700 іноземних студенів мешкають у гуртожитках Сумського державного університету.

Представники науково-освітньої спільноти з різних країн світу – партнери Сумського державного університету – надають благодійну допомогу в умовах воєнної агресії Росії.

1 березня відбулась онлайн-нарада з представниками дипломатичних місій Об’єднаної Республіки Танзанія, громадяни якої навчаються у Сумському державному університеті.

У цей непростий для усіх нас час психологи закладів вищої освіти та фахівці з кризової інтервенції з усіх куточків України об'єдналися заради спільної мети – психологічної підтримки нашого майбутнього – наших студентів!!!

У форматі засідання Ради земляцтв іноземних студентів відбулась зустріч ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ з головами земляцтв, які є авторитетними представниками студентської спільноти своїх країн.

Сумський державний університет глибоко сумує з приводу смерті колишнього ректора Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Анатолія Івановича КУДРЕНКА.

Шановні здобувачі освіти та співробітники Сумського державного університету!

Кожен із вас може зробити надзвичайно важливу справу – здати кров для  потреб поранених, які доправляються у медзаклади області.

14 лютого студенти-волонтери Сумського державного університету провели у центрі міста Суми (на вулиці Соборній) акцію з нагоди Дня святого Валентина або Дня закоханих.

«Час дарувати» – у благодійному вечорі під такою назвою, організованому телеканалом СТС напередодні Дня святого Миколая, взяв участь Сумський державний університет.

21 грудня в Сумському державному університеті відбулося вручення відзнаки «Соціальний ОСКАР СумДУ–2021» – традиційної нагороди для представників соціально-корисної активності в регіоні.

17 грудня Сумський державний університет взяв участь у першому благодійному вечорі телеканалу СТС «Час дарувати», що відбувся за підтримки облдержадміністрації, народних депутатів, державних організацій, територіальних громад, приватних структур.

Студенти-волонтери Сумського державного університету долучились до проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства охорони здоров’я, спрямованого на надання допомоги населенню в питаннях реєстрації на порталі «Дія».

21 листопада волонтери Сумського державного університету побували у притулку для тварин, що знаходиться в обласному центрі, на вул. Герасима Кондратьєва.

17 листопада в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студентів. Традиційно в рамках урочистостей пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]