Новини

Соціальна робота

Надзвичайно скорботна звістка надійшла до колективу Сумського державного університету – відійшов у засвіти ректор та президент Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, багаторічний добрий друг нашого університету Євгеній Вікторович ІМАС.

З 17 до 20 червня на місцевих каналах Суспільного проходить показ проєкту «Сили відновлення», у якому розповідаються історії деокупованих громад і обговорюються шляхи відбудови. Усі відео проєкту можна також подивитись на ютуб-каналі Першого.

12 червня в Сумському державному університеті відбулось урочисте відкриття першої зміни третього літнього сезону дитячих шкіл «Аквабенд-СумДУ» та «HEALTH-School».

Про перемогу проєктної ідеї команди СумДУ та фінансову допомогу на її реалізацію було оголошено на координаційній зустрічі представників Центрів ветеранського розвитку в Києві.

На Сумщині презентували проєкт «Код пам’яті», мета якого – увічнення пам’яті про загиблих воїнів, які віддали життя за свободу і незалежність України.

16 квітня у Сумському державному університеті відбувся просвітницько-профорієнтаційний захід, що мав на меті популяризацію соціальної роботи в сучасному суспільстві. Його провели студенти спеціальності «Соціальна робота» за підтримки студентського самоврядування.

12 квітня у Сумському державному університеті відбулася зустріч «Віч-на-віч з ректором», організована студентським самоврядуванням спільно з адміністрацією закладу.

2 березня в МЦ «Романтика» м. Суми був проведений благодійний бал-маскарад «Містерія Масок». Ініціаторами й організаторами стали активісти та студентський деканат факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету, спільно з Арт-простором «Погріб», спільнотою «Суми майбутнього», ГО «Ліга змін» та МЦ «Романтика». Учасники заходу – мешканці міста Суми.

Подія відбулася 26 лютого в Українському католицькому університеті за участі ректорів та проректорів ЗВО України, представників Міністерства освіти та науки, фахівців-психологів. Від Сумського державного університету в обговоренні взяла участь проректор Олена КОРОЛЬ.

Організували та провели його для учнів 10 класу ЗОШ № 17 м.Суми студенти-волонтери.

Зі святом, що активно відзначається у світі, особливо у молодіжному середовищі, волонтери Сумського державного університету спільно зі студентським деканатом навчально-наукового медичного інституту вирішили привітати захисників України.

Представниці кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету – завідувачка, докторка політичних наук Андріана КОСТЕНКО та фахівчиня Анна ЄВСЕЄВА у складі команди експерток проаналізували питання економічної безпеки для жінок.

Представники волонтерського руху Сумського державного університету – ініціатори багатьох соціально-важливих заходів. Їх діяльність ще більш посилилась в період воєнного стану.

1 грудня з ініціативи кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету за підтримки КНП СОР  «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» відбулась просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з СНІДом.

27 жовтня Сумський державний університет гостинно приймав у своїх стінах гостей зі шкіл міста Суми. Понад півсотні класних керівників випускних класів та заступників директорів з навчальної роботи ближче ознайомились з матеріально-технічною базою провідного українського закладу вищої освіти.

Завершується серія заходів із масштабізації проєкту «Емоційне вигорання медичних працівників» («Emotional burnout of medical workers»), що у червні цього року переміг на Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів громадянської дії «ДемБачення» в номінації «Адвокація».

Студентам Сумського державного університету призначені академічні стипендії Президента України, імені М. С. Грушевського, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Волонтерство – важлива складова діяльності Сумського державного університету. Волонтерська служба проводить активну благодійну роботу, є ініціатором та підтримує численну кількість суспільно-значимих проєктів.

До Дня захисників та захисниць України 29 вересня в Сумському державному університеті відбулось відкриття оновленої експозиції «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!». У проєкті представлені історії про загиблих героїв, які навчалися в СумДУ.

26 вересня відбулося урочисте вручення здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічних іменних стипендій голови Сумської обласної військової адміністрації.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]