Новини

Соціальна робота

Волонтери Сумського державного університету активно допомагають ГО «СББ-Тил» у плетінні маскувальних сіток для Збройних сил України. Протягом двох тижнів, кожного четверга та неділі, студенти долучалися до створення надійного захисту для наших бійців.

13 вересня у Сумському державному університеті відбулась нарада, на якій було обговорено шляхи удосконалення механізму стимулювання активної позанавчальної діяльності студентів.

2 вересня Сумський державний університет провів акцію в пам'ять про загиблих на війні з росією студентів.

2 вересня до Дня звільнення міста Суми від фашистських загарбників члени органів студентського самоврядування традиційно вшанували пам'ять загиблих за Україну студентів і випускників, поклали квіти до «Пам’ятного знака загиблому студенту-воїну».

До Дня Незалежності України науковця кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства ННІ права СумДУ, заслуженого юриста України д.ю.н., доцента Олега РЄЗНІКА,  нагороджено Почесними відзнаками: Сумської міської ради «Заслуги перед містом» ІІІ ступеня та Сумської обласної ради «За заслугу перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

На сторінці в Instagram Медіа-центр Сумського державного університету оголосив розіграш унікальної футболки, що стала зіркою сумських білбордів.

За активну діяльність у складі громадської організації з охорони громадського порядку «Спарта» медаллю «За оборону рідної держави» відзначено Миколу ВЕРТЕЛЕЦЬКОГО, студента факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету.

19 серпня відбулось закриття останньої, п’ятої, зміни літнього сезону школи «Аквабенд-СумДУ».

У Сумському державному університеті завершується оздоровчий сезон літньої школи. Про цікаве і насичене дозвілля, організоване для дітей у літній школі «Аквабенд-СумДУ», 10 серпня розповіла знімальна група телеканалу «СТС».

29 липня завершилася зміна денного дитячого табору «Cool Kids», який працював на базі кафедри іноземних мов факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету.

28 червня, у день Конституції України, у Сумах відбулася церемонія нагородження Почесними грамотами «Ордена Святого Пантелеймона» номінантів від Сумської області.

Сумський державний університет щиро вітає Василя Григоровича Кременя з поважною датою життя!

У Сумському державному університеті стартує благодійний буккросинг. Акція має на меті збір книг з їх подальшим продажем  і спрямуванням коштів на рахунок громадського фонду для підтримки захисників України.

13 червня стартувала двотижнева програма Aqua band, мета якої – організація змістовного дитячого відпочинку і дозвілля на спортивних спорудах Сумського державного університету.

27 травня телекомпанія СТС підготувала відеосюжет про благодійний аукціон «Важливо допомагати разом», започаткований Сумським державним університетом. Проєкт передбачає збір коштів на підтримку захисників України.

23 травня Сумський державний університет розпочав благодійний аукціон «Важливо допомагати разом». Мета заходу – збір коштів на підтримку захисників України.

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету в співпраці з волонтерами провели благодійний танцювальний хобі-клас для сумчан «Ми з України».

У ці тяжкі для України часи студенти-волонтери Сумського державного університету знайшли у собі сили не лише подбати про власну родину, але й допомагати іншим. Як саме – розкажемо у добірці розповідей...

3 травня на базі Сумського державного університету розпочався фестиваль шкільних медіа та юних журналістів області «Медіасвіт веде у всесвіт».

30 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету вкотре відвідали притулок для тварин, розташований на вулиці Герасима Кондратьєва.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]