Новини

Соціальна робота

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України студентам  Сумського державного університету, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, призначено академічні стипендії.

27 та 29 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету провели акцію з упорядкування території Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини.

24 та 25 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету завітали до КП «Центр перетримки безпритульних тварин» та  Центр перетримки, яким опікується Сумське товариство захисту тварин.

До Всеукраїнського дня довкілля волонтери Сумського державного університету провели 14 та 17 квітня екологічні акції.

У рамках проєкту було закладено парк Щастя біля озера Чеха у Сумах. В акції, що відбулася 10 квітня, взяли участь 28 студентів-волонтерів Сумського державного університету.

Волонтери Сумського державного університету взяли участь у всеукраїнському конкурсі відеороликів для студентів в рамках соціального проєкту #працюйбезпечно  «Я проти торгівлі людьми»».

Студентські активісти Сумського державного університету беруть активну  участь у соціальних проєктах, спрямованих на підтримку родин, що опікуються дітьми з особливими потребами.

18 лютого 2021 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулося перше засідання Дебатного клубу «Онікс».

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 11 лютого відбулася II сесія Студентської ради.

На базі Сумського державного університету  відбувся тренінг «Блогінг-канал адвокації» для молодих лідерів у рамках проєкту «Разом – ми сила, або ХОЧУ бути блогером».

ЦПС «Студентський лелека» продовжує працювати в онлайн режимі, щодня організовуючи творчі заняття у сервісі ZOOM. Розробила програму та проводить заняття фахівчиня ЦПС «Студентський лелека» Альона Берлет. Мета такої діяльності – допомогти в реалізації індивідуальних творчих здібностей дітей та надати батькам - студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам час для навчання і роботи онлайн. Діти залюбки виготовляють поробки, малюють, грають в словесні ігри, розгадують загадки та розвивають мовлення.

7 та 8 березня студенти-волонтери завітали до притулку для тварин у Сумах. На зібрані власними силами кошти для вихованців закладу було придбано близько 15 кілограмів курячих каркасів, що необхідні для зміцнення зубів у собак.

28 лютого на центральній вулиці міста Сум – Соборній студенти-волонтери провели благодійну акцію, присвячену одному з найстаріших слов'янських свят.

За ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту, за підтримки студентського директорату та волонтерського клубу «Віра» було організовано благодійний захід для вихованців закладу.

З нагоди свята відділ соціальної роботи зі студентською молоддю та студентська профспілка організували зустріч зі студентами пільгових категорій, у рамках якої відбувся дружній обмін думками про життя університету, про вирішення питань, що стосуються навчання, виплати стипендій, соціальної допомоги, проживання в гуртожитках, проведення дозвілля. Приємним акцентом заходу стали подарунки до Дня святого Миколая від адміністрації вишу та профспілки.

Відбулась звітно-виборна конференція профспілки працівників освіти і науки університету. Розпочалась вона з нагородження державними та профспілковими відзнаками. Зокрема, Ігоря Ковальова, завідувача кафедри прикладної гідроаеромеханіки, який 50 років свого життя віддав праці в університеті, з них понад 30 років на посаді ректора, нагороджено медаллю «За працю і звитягу».

21 лютого волонтери Сумського державного університету відвідали Центр догляду за тваринами Сумської міської ради. Студенти вкотре допомогли Центру, закупивши для тварин корм та іграшки. Крім того, волонтери принесли матеріали для утеплення вольєрів та посуд для їжі.

12 листопада волонтери СумДУ відвідали Сумську спеціалізовану школу I-III ступенів №9 з уроком за проектом "Інклюзивна література". Це десятий урок в рамках проєкту, що формує в дітей толерантне ставлення до людей з інвалідністю.

6 листопада волонтери університету провели акцію «Теплі обійми». Студенти дарували посмішки та гарний настрій всім перехожим на вулиці Соборній. Море позитиву та заряд гарного настрою отримали як ініціатори акції так і містяни, які долучились до акції.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua