Новини

Соціальна робота

2 лютого в Сумському державному університеті відбулась традиційна церемонія вручення відзнаки «Соціальний О.С.К.А.Р. СумДУ», започаткована кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

До акції, що розпочалась восени минулого року з ініціативи факультету технічних систем та енергоефективних технологій, долучились не лише студенти і працівники Сумського державного університету, але й благодійні громадські організації, підприємці, пересічні сум’яни.

20 січня відбулося закриття зимової зміни школи «Аквабенд-СумДУ». Упродовж двох тижнів 29 юних відпочивальників мали велику кількість цікавих активностей.

Студентів Сумського державного університету запрошують долучитися до «Книжкового клубу online» – віртуальної спільноти поціновувачів художньої літератури.

7 грудня в університетській клініці Сумського державного університету вели безкоштовний консультативний прийом дитячі лікарі-кардіологи Державної установи «Інститут серця МОЗ України».

Дружня допомога від Сумського державного університету – комп’ютерна техніка – надійшла за місцем призначення. 20 новеньких комп'ютерів зайняли свої місця в облаштованому приміщенні Херсонського державного університету.

Викладачі Сумського державного університету на волонтерських засадах беруть участь у проєкті ВООЗ АТ10 «Швидкий доступ до допоміжних технологій для внутрішньо переміщених осіб в Україні» як ментори з розподілення допоміжних засобів реабілітації.

11 листопада у СумДУ відбулася традиційна зустріч «Віч-на-віч з ректором», організована студентським самоврядуванням спільно з адміністрацією закладу. Мета діалогу ректорату зі здобувачами освіти – обговорення  актуальних питань, що турбують здобувачів освіти, та шляхів їх вирішення.

Протягом тижня, з 1 до 5 листопада, студенти-волонтери Сумського державного університету надавали активну допомогу благодійній організації «Благодійний фонд Тетяни Ягодіної «Віримо – все буде добре» та міській волонтерській спільноті «Наш Форпост – Суми».

4 листопада на базі гуртожитку Сумського державного університету проведено навчання з надання домедичної допомоги. Корисними вміннями зі студентами ділився запрошений інструктор – лікар швидкої допомоги, трикратний чемпіон України в змаганнях серед бригад швидкої допомоги, випускник медичного інституту СумДУ Павло ДЗЮБА.

У рамках підготовки до святкування Дня гарбуза та Гелловіну студенти Сумського державного університету привели до ладу територію студмістечка та прикрасили приміщення гуртожитку.

Учасники волонтерського руху Сумського державного університету вже традиційно долучаються до загальноміських благодійних заходів, що проводяться в обласному центрі. Тож, небайдужі юнаки та дівчата взяли активну участь в організованій Агенцією промоції «Суми» акції з прибирання території міста –  «Екокрос-2022».

Близько 60 рейсів у складі команди медиків евакуаційного потягу «Лікарі без кордонів» здійснила докторантка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Сумського державного університету, доцентка Альбіна ЖАРКОВА.

Днями найбільш активні учасники проєкту «Амбасадор СумДУ» зібралися, аби обговорити спільні успіхи, яких вдалося досягти протягом року.

З початком нового навчального року волонтери Сумського державного університету поновили практику постійних візитів до Сумського товариства захисту тварин. Так тільки за вересень активні дівчата та хлопці відвідали притулок для тварин шість разів.

Волонтери Сумського державного університету активно допомагають ГО «СББ-Тил» у плетінні маскувальних сіток для Збройних сил України. Протягом двох тижнів, кожного четверга та неділі, студенти долучалися до створення надійного захисту для наших бійців.

13 вересня у Сумському державному університеті відбулась нарада, на якій було обговорено шляхи удосконалення механізму стимулювання активної позанавчальної діяльності студентів.

2 вересня Сумський державний університет провів акцію в пам'ять про загиблих на війні з росією студентів.

2 вересня до Дня звільнення міста Суми від фашистських загарбників члени органів студентського самоврядування традиційно вшанували пам'ять загиблих за Україну студентів і випускників, поклали квіти до «Пам’ятного знака загиблому студенту-воїну».

До Дня Незалежності України науковця кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства ННІ права СумДУ, заслуженого юриста України д.ю.н., доцента Олега РЄЗНІКА,  нагороджено Почесними відзнаками: Сумської міської ради «Заслуги перед містом» ІІІ ступеня та Сумської обласної ради «За заслугу перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]