Новини

Спорт

28 квітня у басейні Сумського державного університету відбулися змагання з плавання серед школярів обласного центру.

16 квітня Сумський державний університет і Федерація баскетболу Сумщини провели благодійний турнір із баскетболу 3х3 «Тримаймо стрій» серед змішаних команд.

7 квітня в Сумському державному університеті відбулась нарада щодо участі спортсменів у VI Європейських університетських іграх (European Universities Games Lodz 2022).

З відновленням освітнього процесу повертаються до роботи спортивні та оздоровчі заклади Сумського державного університету.

Студент першого курсу Класичного фахового коледжу СумДУ Михайло БЕСПАЛИЙ став переможцем Всеукраїнських змагань із лижних перегонів серед учнів на дистанції 5 км вільним стилем та отримав бронзову медаль на дистанції 5 км класичним. 

11 лютого на базі Сумського державного університету відбувся навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури області. Захід організовано в рамках реалізації реформи «Нова українська школа» в освітній галузі «Фізична культура».

22-23 січня в Палаці студентського спорту Сумського державного університету пройшов зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

6 грудня з нагоди  Міжнародного дня людей з інвалідністю в Сумському державному університеті відбулися обласні змагання з плавання серед дітей із обмеженими фізичними можливостями. Організатори змагань – Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Інваспорт» та Спортивний клуб СумДУ.

9 листопада у Сумському державному університеті відбулась міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми спортивної медицини та боротьби з допінгом у спорті». У режимі онлайн конференція зібрала 270 науковців, фахівців спортивної медицини, фізичної культури, спорту та фізичної реабілітації із різних країн світу.

15-17 жовтня у Солоніках (Греція) відбувся чемпіонат світу з самбо серед молоді.

З 12 по 13 жовтня в Палаці спорту «Юність» (м.Запоріжжя) пройшов чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Змагання дали старт новому олімпійському циклу, а їх результати лягли в основу формування збірної на найближчий час.

У Києві 1-2 жовтня завершилися змагання в рамках перших в історії студентських спортивних ігор «Cool Race».

Студентська спортивна спілка України та Комітет фізичного виховання і спорту МОН України розпочали студентські спортивні змагання  у новому навчальному році. Змагальний сезон розпочався Всеукраїнськими пляжними іграми «Beach Games», що відбулися у м. Скадовськ з 27 по 29 вересня 2021р.

20 вересня у місті Вінниця відбувся масштабний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

15 вересня на базі Палацу студентського спорту Сумського державного університету відбувся Олімпійський урок. Організатори заходу – кафедра фізичного виховання і спорту Медичного інституту та Спортивний клуб СумДУ.

Спортсмени Сумського державного університету вибороли золоту й бронзову медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів.

День фізичної культури та спорту в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Цьогоріч свято, що популяризує фізичну активність і здоровий спосіб життя, припадає на 11 вересня.

Команда Сумського державного університету взяла участь у відкритих всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту в класі швидкісних моделей з електродвигунами (секція М) «Kyiv Cup 2021».

23 липня у столиці Японії – Токіо – стартують XXXII Літні Олімпійські ігри, які завершаться 8 серпня. Україну на масштабному спортивному форумі представлятимуть 158 учасників у 25 видах спорту.

10-11 липня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Play Off та Grand Final кіберспортивного турніру CYBER SUMDU [CS:GO та Mortal Kombat 11].

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]