Новини

Спорт

15-17 жовтня у Солоніках (Греція) відбувся чемпіонат світу з самбо серед молоді.

З 12 по 13 жовтня в Палаці спорту «Юність» (м.Запоріжжя) пройшов чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Змагання дали старт новому олімпійському циклу, а їх результати лягли в основу формування збірної на найближчий час.

У Києві 1-2 жовтня завершилися змагання в рамках перших в історії студентських спортивних ігор «Cool Race».

Студентська спортивна спілка України та Комітет фізичного виховання і спорту МОН України розпочали студентські спортивні змагання  у новому навчальному році. Змагальний сезон розпочався Всеукраїнськими пляжними іграми «Beach Games», що відбулися у м. Скадовськ з 27 по 29 вересня 2021р.

20 вересня у місті Вінниця відбувся масштабний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

15 вересня на базі Палацу студентського спорту Сумського державного університету відбувся Олімпійський урок. Організатори заходу – кафедра фізичного виховання і спорту Медичного інституту та Спортивний клуб СумДУ.

Спортсмени Сумського державного університету вибороли золоту й бронзову медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів.

День фізичної культури та спорту в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Цьогоріч свято, що популяризує фізичну активність і здоровий спосіб життя, припадає на 11 вересня.

Команда Сумського державного університету взяла участь у відкритих всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту в класі швидкісних моделей з електродвигунами (секція М) «Kyiv Cup 2021».

23 липня у столиці Японії – Токіо – стартують XXXII Літні Олімпійські ігри, які завершаться 8 серпня. Україну на масштабному спортивному форумі представлятимуть 158 учасників у 25 видах спорту.

10-11 липня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Play Off та Grand Final кіберспортивного турніру CYBER SUMDU [CS:GO та Mortal Kombat 11].

Комітет фізичного виховання і спорту МОН України та Спортивна студентська спілка України завершили підбиття підсумків  XVI Літньої універсіади України, у змаганнях якої взяли участь збірні команди 112 вишів.

7 липня на засіданні виконкому Національного олімпійського комітету України затверджено поіменний склад збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади, що відбудеться в Токіо.

З нагоди успішної участі у всеукраїнських студентських спортивних змаганнях у 2020/2021 навчальному році в Сумському державному університеті відбулися урочистості та нагородження студентів-призерів і команд-переможців.

З 17 по 21 червня на території водно-веслувальної бази Сумського державного університету найкращі судномоделісти України розіграли нагороди Кубка СумДУ-2021.

З 18 по 20 червня у м. Луцьк проходив Чемпіонат України з легкої атлетики, що передував Олімпійським іграм у Токіо.

29-30 травня в Івано-Франківську пройшли змагання з легкої атлетики в залік XVI Літньої Універсіади України, в яких взяли участь більше 300 спортсменів з 41 закладу вищої освіти.

Змагання проходили 23-28 травня в місті Чернівці, їх учасниками стали близько 40 студентів із 11 регіонів та 16 закладів вищої освіти.

Студенти Сумського державного університету спеціальності «Фізична культура і спорт» завоювали для збірної команди України дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з самбо серед молоді. Змагання проходили 26-27 травня в м. Лімасол (Кіпр).

Студент факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету Артем Овчинніков посів третє місце у змаганнях серед змішаних пар І етапу Кубку Європи зі стрільби з лука серед молоді, що проходив з 18 до 22 травня у м. Чатеж (Словенія).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua