Новини

Спорт

У перший змагальний день Кубку світу серед студентів з єдиноборств, що проходить у турецькому місті Самсун, спортсмени Сумського державного університету вибороли дві нагороди.

З цієї нагоди 20 вересня в Сумському державному університеті відбулась онлайн-конференція «Студентський спорт як засіб сталого розвитку суспільства». Організаторами виступили СумДУ та Сумський відокремлений підрозділ Спортивної студентської спілки України.

Щороку, 20 вересня, відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це – особлива подія для спортивної спільноти Сумського державного університету, в якому розвиток спорту гармонійно взаємодіє з іншими напрямами діяльності.

У Сумському державному університеті завершується оздоровчий сезон літньої школи. Про цікаве і насичене дозвілля, організоване для дітей у літній школі «Аквабенд-СумДУ», 10 серпня розповіла знімальна група телеканалу «СТС».

3 серпня в Сумському державному університеті відбулися урочистості з нагоди досягнень спортсменів на VI Європейських університетських іграх (м. Лодзь, Польща).

24-26 липня в м.Лодзь (Республіка Польща) в рамках Європейських університетських ігор-2022 відбулися змагання з дзюдо. Представникам Сумського державного університету підкорилося неймовірне досягнення – 10 з 11 учасників-дзюдоїстів стали переможцями та призерами Ігор-2022, завоювавши 8 медалей (два золота, два срібла і чотири бронзи).

Здобувачі освіти та співробітники Сумського державного університету –  члени громадського формування з охорони громадського порядку «Спарта» провели спортивно-патріотичний сплав на байдарках.

Збірні команди спортсменів Сумського державного університету вирушили до польського міста Лодзь, де з 14 до 30 липня проходитимуть Європейські університетські ігри-2022.

У Сумському державному університеті завершилася друга зміна літньої школи «Аквабенд-СумДУ». Вихованцями цієї зміни стали 33 юних спортсмени – активні послідовники олімпійського спортивного руху.

2-3 липня в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся Чемпіонат області серед учнів та студентів з кіберспорту «CYBER SUMDU 2022».

24 червня в басейні Сумського державного університету відбулися естафетні запливи, присвячені Міжнародному Олімпійському дню.

У змаганнях, що відбулися 21-22 травня в іспанському місті Малага, взяли участь 320 спортсменів (206 хлопців та 114 дівчат) із 29 країн, серед них – 5 студентів Сумського державного університету.

28 квітня у басейні Сумського державного університету відбулися змагання з плавання серед школярів обласного центру.

16 квітня Сумський державний університет і Федерація баскетболу Сумщини провели благодійний турнір із баскетболу 3х3 «Тримаймо стрій» серед змішаних команд.

7 квітня в Сумському державному університеті відбулась нарада щодо участі спортсменів у VI Європейських університетських іграх (European Universities Games Lodz 2022).

З відновленням освітнього процесу повертаються до роботи спортивні та оздоровчі заклади Сумського державного університету.

Студент першого курсу Класичного фахового коледжу СумДУ Михайло БЕСПАЛИЙ став переможцем Всеукраїнських змагань із лижних перегонів серед учнів на дистанції 5 км вільним стилем та отримав бронзову медаль на дистанції 5 км класичним. 

11 лютого на базі Сумського державного університету відбувся навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури області. Захід організовано в рамках реалізації реформи «Нова українська школа» в освітній галузі «Фізична культура».

22-23 січня в Палаці студентського спорту Сумського державного університету пройшов зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

6 грудня з нагоди  Міжнародного дня людей з інвалідністю в Сумському державному університеті відбулися обласні змагання з плавання серед дітей із обмеженими фізичними можливостями. Організатори змагань – Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Інваспорт» та Спортивний клуб СумДУ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]