Новини

Спорт

На Європейських університетських іграх, що тривають в Угорщині, завершилися змагання із дзюдо.

Гандбольна команда Сумського державного університету на всеукраїнській літній Універсіаді вперше здобула чемпіонський титул серед чоловічих команд.

Змагання з гандболу у межах ХІХ Літня універсіада України відбулися 25-28 червня у місті Києві.

Змагання відбулися 15-16 червня у Словенії. У них взяли участь понад 300 атлетів із різних країн. Україну представляли 27 учасників.

Баскетбольний клуб Сумського державного університету на нинішній літній Універсіаді вперше здобув чемпіонський титул серед чоловічих команд.

Баскетбольний клуб СумДУ вписав знакову сторінку в історію команди, вперше піднявшись на найвищу сходинку спортивного п’єдесталу на літній Універсіаді України серед чоловічих команд.

15 травня на спортивній базі Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття IV обласного етапу Всеукраїнських змагань  з футзалу в рамках спартакіади «Пліч-о-пліч».

11-12 травня у м. Біла Церква відбулась XIX літня універсіада України з легкої атлетики, на якій спортсмени Сумського державного університету посіли друге місце у загальнокомандному заліку.

Випускник 2023/2024 навчального року за спеціальністю «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Олександр ПОГОРІЛКО встановив національний рекорд України з бігу на 400 метрів.

26-27 квітня у Тернополі відбулися ХІХ Літньої універсіади України із дзюдо. У змаганнях взяли участь студенти із 40 закладів вищої освіти. За сумою особистих та командних результатів за два змагальних дні збірна СумДУ набрала 1109 залікових очок, що забезпечило їй перше загальнокомандне місце.

20 квітня Сумський державний університет приймав учасників всеукраїнського турніру із дзюдо. Змагання зібрали у Палаці студентського спорту понад 200 прихильників японського бойового мистецтва.

У змаганнях, що пройшли на спортивній базі Сумського державного університету 17 квітня, взяли участь команди з Сум та Миколаївської громади.

У Польщі відбулися змагання Кубка Європи серед юніорів, на яких бронзову нагороду здобула першокурсниця спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Сумського державного університету Анастасія СУПЕРСОН.

Завершився відкритий чемпіонат міста Суми з футзалу серед юних спортсменів. Фінальна частина відбулась 09-10 березня у палаці студентського спорту Сумського державного університету.

Сумський державний університет гостинно відчинив двері учасникам  територіального етапу шкільних ліг. У його відкритті взяли участь ректор Василь КАРПУША, проректор Олександр БРІЖАТИЙ, представники загальноуніверситетських служб спортивно-фізкультурного напрямку, тренери.

У Сумському державному університеті продовжуються щорічні звіти за напрямами діяльності. У звітуванні спортивних підрозділів, крім адміністративного менеджменту університету, взяла участь очільниця Сумської філії Національного олімпійського комітету, срібна призерка Олімпійських ігор Олена ПЕТРОВА, яка входить до складу Наглядової ради СумДУ.

26-27 грудня на базі Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат області серед ветеранів, дорослих та юніорів з легкої атлетики, у якому взяли участь більше 300 спортсменів.

2 грудня на одному зі спортивних майданчиків Сумського державного університету відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті викладача, тренера й арбітра Анатолія ШЕПЕЛЄВА.

29 листопада на базі Сумського державного університету відбулась нарада з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл області щодо особливостей  навчально-тренувальної та організаційної роботи в умовах воєнного стану.

Студенти Сумського державного університету – на п’єдесталі світових спортивних змагань.  Баскетбольний клуб СумДУ вперше за історію свого розвитку став бронзовим призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3 серед студентських команд.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]