Новини

Спорт

12-13 травня  баскетбольна університетська команда Вищої ліги на своєму домашньому майданчику організувала перегляд молодих гравців з різних регіонів України. Це стало першим кроком у формуванні ігрового колективу на наступний сезон.

Упродовж двох днів в Палаці студентського спорту Сумського державного університету проходили змагання ІІІ літньої гімназіади України з дзюдо.

24-25 квітня Палац студентського спорту Сумського державного університету приймав змагання літньої Універсіади України з боротьби дзюдо. У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів з 23 закладів вищої освіти з 14 областей.

Вже втретє було проведено найголовніші зимові студентські змагання України, до програми яких увійшли біатлон та лижні гонки.

На спортивних майданчиках Cумського державного університету 19-20 березня відбулися Чемпіонати України: з пляжного волейболу – серед спортсменів віком 17-18 років та дзюдо – серед кадетів.

17 березня на засіданні Уряду було підтримано проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення державної установи «Державний центр олімпійської підготовки із волейболу пляжного».

Студентка Медичного інституту Сумського державного університету Анастасія Антіпіна виборола бронзову медаль на змаганнях за Кубок Європи з дзюдо.

Спортсмени Сумського державного університету стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, що проходив з 10 до 12 лютого на базі Палацу студентського спорту СумДУ.

10 лютого Сумський державний університет відвідав віце-президент Національного олімпійського комітету України (НОК України), президент Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) Равіль Сафіуллін.

Студенти медичного інституту Сумського державного університету завоювали золоту та срібну медалі на молодіжному чемпіонаті України з самбо. Чемпіонат проходив у м. Харків з 4 по 7 лютого.

Представники медичного інституту Сумського державного університету стали призерами чемпіонату України з лижних перегонів, що проходив з 29 січня до 4 лютого в Західному спортивно-реабілітаційному центрі, с. Яворів Львівської області.

Студенти Сумського державного університету здобули 12 медалей у командному чемпіонаті України з легкої атлетики та 3 медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука. Обоє змагань відбулись в приміщенні.

Знаковим досягненням міжнародного рівня стала бронзова медаль студента медичного інституту СумДУ Богдана Цимбала на чемпіонаті Європи з біатлону.

Згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.01.2021 № 24-ОД, талановитим спортсменам області призначено іменні стипендії на перше півріччя 2021 року.

Збірна Сумського державного університету завоювала першість на змаганнях за молодіжний Кубок України з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд закладів вищої освіти.  

Студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Сумського державного університету Геворг Манукян виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді (U-23), у вазі до 81 кг.

Студентка першого курсу факультету ТеСЕТ Сумського державного університету Ярина Федорченко виборола «золото» серед дівчат у ваговій категорії до 40 кг на чемпіонаті світу з самбо.

У складних умовах карантину, із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, студенти-спортсмени СумДУ продовжують тренувальний процес та якісно підготувалися  до змагань, що  в подальшому забезпечило перемогу на престижних спортивних аренах. Підтвердженням цьому був вдалий виступ студентів-дзюдоїстів на Чемпіонаті України 14-15 жовтня у м. Запоріжжя.

2-4 жовтня у м.Дніпро відбулися змагання Кубка України з судномодельного спорту (моделі секції «М») «Екомайстер-2020», на яких перемогу здобула команда юніорів Сумський області.

20 вересня спортсмени СумДУ відзначатимуть святкову дату – Міжнародний день студентського спорту.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua