Новини

Спорт

Збірна України з біатлону визначила остаточний склад чоловічої та жіночої команд на чемпіонат світу 2023 року, який проходитиме з 8 до 19 лютого в німецькому місті Обергоф.

4 лютого на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (с. Яворів Львівської області) завершився юніорський чемпіонат України з біатлону. Переможцем змагань стала збірна Сумської області.

1 лютого на базі Сумського держаного університету відбулося засідання відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Сумській області за участю обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Представники Сумського державного університету увійшли до переліку талановитих спортсменів області, яким призначено іменні стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації та стипендії Сумської міської ради на перше півріччя 2023 року.

Магістрант факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету Антон Дудченко приніс чергову медаль Україні на чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить в Ленцергайде (Швейцарія).  

21 січня на базі Сумського державного університету відбувся благодійний турнір із футзалу. Усі зібрані кошти організатори віддають на потреби Збройних Сил України.

20 січня відбулося закриття зимової зміни школи «Аквабенд-СумДУ». Упродовж двох тижнів 29 юних відпочивальників мали велику кількість цікавих активностей.

На зимовій Універсіаді-2023, що проходить в американському Лейк-Плесіді з 11 до 22 січня, Україна здобула третю нагороду. Срібну медаль для нашої збірної виборов студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету Дмитрій ГРУЩАК у біатлонній гонці переслідування на 12,5 кілометрів.

14-15 січня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат області «Кубок ректора СумДУ» з гандболу.

За чемпіонський титул змагалися близько 130 спортсменів. Це – вихованці центру водних видів спорту Сумського державного університету, дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та області, обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Інваспорт».

З 20 по 24 грудня у м. Яворів Львівської області проходила Всеукраїнська зимова універсіада з лижних гонок. У загальному заліку команда Сумського державного університету набрала 487 балів і посіла перше місце, обігравши головного суперника – команду Київського національного університету фізичного виховання і спорту.

20 грудня на базі Палацу студентського спорту Сумського державного університету відбулося відкриття Всеукраїнських легкоатлетичних змагань зі спортивної ходьби пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого та чемпіонату Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики в приміщенні.

19-20 листопада на базі спортивного комплексу Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з боксу.

1 листопада на базі Сумського державного університету розпочався благодійний баскетбольний турнір «Разом до перемоги». Зібрані під час турніру кошти будуть відправлені на підтримку Збройних сил України.

Європейські змагання з дзюдо, що відбулись на минулому тижні, додали в скарбничку спортивних нагород Сумського державного університету золоту та бронзову медалі.

30 вересня у турецькому місті Самсун завершились змагання Кубку світу з єдиноборств серед студентів. Спортсмени СумДУ вибороли чотири золоті нагороди й посіли 3 місце серед 35 ЗВО, що представляли Україну.

У перший змагальний день Кубку світу серед студентів з єдиноборств, що проходить у турецькому місті Самсун, спортсмени Сумського державного університету вибороли дві нагороди.

З цієї нагоди 20 вересня в Сумському державному університеті відбулась онлайн-конференція «Студентський спорт як засіб сталого розвитку суспільства». Організаторами виступили СумДУ та Сумський відокремлений підрозділ Спортивної студентської спілки України.

Щороку, 20 вересня, відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це – особлива подія для спортивної спільноти Сумського державного університету, в якому розвиток спорту гармонійно взаємодіє з іншими напрямами діяльності.

У Сумському державному університеті завершується оздоровчий сезон літньої школи. Про цікаве і насичене дозвілля, організоване для дітей у літній школі «Аквабенд-СумДУ», 10 серпня розповіла знімальна група телеканалу «СТС».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]