Новини

Міжнародна діяльність

21 жовтня СумДУ відвідала фахівчиня із питань освіти Посольства США в Україні Віра ТЕРНОВСЬКА, яка опікується питаннями грантової та стипендіальної підтримки з боку американських фондів для проєктної діяльності та організації мобільності для різних категорій учасників.

20 жовтня на базі Сумського державного університету відбулася робоча нарада з реалізації проєкту «Загальнонаціональна цифрова платформа для професійного розвитку розробників університетських стратегій забезпечення якості освіти».

13 жовтня Сумський державний університет відвідали представники компанії ТОВ «WORLDUZ» (м. Ташкент, Узбекистан) – координатор по ЗВО України Вікторія ЧУМАК та асистент координатора Суннатілло РАСУЛКУЛОВ.

7 жовтня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся круглий стіл у межах проєкту «Україна 4.0. Форсайт-дослідження соціально-економічних змін ринку праці та прогнозування професійних кваліфікацій з цифровими навичками».

21-22 вересня Сумський державний університет був представлений на Дні української освіти «Study in Ukraine 2021», що відбувся у м. Абуджа за підтримки Посольства України у Нігерії.

28 вересня у Сумському державному університеті в онлайн-форматі відбулась міжнародна конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти – досвід проєкту THEA Ukraine: розширення перспектив для українських ЗВО».

27-28 вересня у Конгрес-центрі СумДУ відбулася Осіння школа «НАТО-2030: можливості, загрози та співпраця», яку організував Центр дослідження регіональної безпеки СумДУ за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Двадцятеро молодих лідерів СумДУ взяли участь у двох вересневих школах-тренінгах «1325: Жінка. Мир. Безпека» і «Відеоблогінг та адвокація». Навчання відбулися на базі НУ «Чернігівська політехніка», у рамках міжнародного проєкту «Правозахисна програма для лідерів громад «Я – Медіа», що реалізується за підтримки МЗС Естонської Республіки.

У рамках перебування представників Сумського державного університету з робочим візитом в Ефіопії відбулась низка заходів, спрямованих на розвиток співпраці.

Сумський державний університет займає лідируючі позиції серед 211 закладів вищої освіти України за загальною кількістю та якістю виконання міжнародних грантових проєктів масштабної програми ЄС Еразмус+ (2014-2020 рр.) і таким чином підтверджує активну інтеграцію університету до Європейського простору вищої освіти.

16 вересня Сумський державний університет відвідала делегація з міста Познань, Польща.

11 вересня в м. Одеса завершила роботу Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яку Сумський державний університет проводить щорічно спільно з IEEE Nanotechnology Council за підтримки IEEE Magnetics Society, та International Union for Pure & Applied Physics.

14 вересня на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету відбувся «Erasmus+ Day». Захід проходив у змішаному форматі та зібрав здобувачів вищої освіти, науковців і викладачів, зацікавлених у темі академічної мобільності, зокрема, участі в грантовій програмі ЄС Erasmus+.

8 вересня у літературній вітальні СумДУ відбулася презентація проєкту «Правозахисна програма для лідерів громад «Я – Медіа», що реалізується за підтримки МЗС Естонської Республіки.

З 5 до 11 вересня Сумський державний університет проводить щорічну міжнародну конференцію 2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties» (IEEE NAP – 2021), в Одесі.

Сумський державний університет, як визнаний науковий, освітній та культурний центр Північно-східного регіону України з розбудованою системою продуктивних взаємовідносин із владою, бізнесом та громадськістю, зважаючи на ситуацію, що склалась у Білорусі, на тиск з боку влади на студентську молодь, готовий надати абітурієнтам та студентам цієї країни підтримку у прагненні здобувати вищу освіту.

9 липня в Сумському державному університеті відбулась стартова онлайн-зустріч у рамках нового проєкту грантової програми ЄС Еразмус+ за напрямом міжнародної кредитної мобільності з Університетом Бат Спа (Великобританія).

Студенти Університету Бінгхем (Нігерія) взяли участь у міжнародному онлайн-курсі «Економіка кібербезпеки», розробленому і проведеному викладачами Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (БіЕМ) Сумського державного університету.

20-28 червня у рамках розширення співпраці між Сумським державним університетом та закладами вищої освіти Кенії відбувся візит начальника управління міжнародного співробітництва Костянтина КИРИЧЕНКА та заступниці директора Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (ННІ БІЕМ) з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами Тетяни МАЙБОРОДИ до м. Найробі (Кенія).

23 червня відбулося четверте засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти між урядами України та Китайської Народної Республіки.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua