Новини

Міжнародна діяльність

17-18 травня відбулась онлайн-конференція між Сумським державним університетом, Китайсько-Українською платформою інноваційної співпраці та Аерокосмічним університетом міста Шеньян. 

12 травня студент Сумського державного університету Микита КОВАЛЕВСЬКИЙ виступив онлайн з міста Суми на Emergency Committee Crowdfunding Event at Student Union Bath Spa University, організованому на підтримку України.

Ліверпульський університет є побратимом Сумського державного університету у рамках проєкту «Ініціатива Єднання», що передбачає співпрацю ЗВО України та Великої Британії.

12 травня в онлайн-форматі відбулась II нарада ректорів Консорціуму українських закладів вищої освіти та Варшавського університету.

24 травня 2022 р., о 15.00, відбудеться презентація проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 «AICE - With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», який співфінансується Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках напряму «Жан Моне» програми Erasmus+

Проєкт AICE присвячений впровадженню кращого досвіду країн ЄС у забезпеченні академічної доброчесності в освітній діяльності закладів освіти, визначення ролі здобувачів освіти, викладачів та менеджменту університету у формуванні доброчесного освітнього середовища.

Під час презентації проєкту AICE будуть визначені основні виклики у забезпеченні академічної доброчесності, які постають перед українськими університетами, озвучено основні цілі проєкту, представлено план активностей в рамках виконання проєкту.

На прикладі університетської системи забезпечення академічної доброчесності Сумського державного університету будуть запропоновані основні алгоритми формування доброчесного середовища, побудованого на принципах нульової толерантності до лудь-яких проявів академічної недоброчесності.

Реєстрація на участь у презентації за посиланням:

https://forms.gle/5wx5wAqfX8nRHyQP7

Термін реєстрації – до 23 травня включно

 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн-захід "День кар'єри" в м. Суми студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.
Співорганізатором події є Інформаційний Центр ЄС в Сумській області.
У рамках "Дня кар'єри" відбудеться панельна дискусія "Сучасний етап інтеграції до Європейського Союзу: нові можливості для України та українців"
Модератор: Юрій ПЕТРУШЕНКО, керівник Інформаційного центру ЄС в Сумській області, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету
Заплановані спікери:
Представництво ЄС в Україні
Олексій ПЕДОСЕНКО - менеджер зі стратегічних комунікацій програми ЄС House of Europe
Костянтин КИРИЧЕНКО - начальник управління міжнародного співробітництва Сумського державного університету
Григорій СТАРИКОВ - директор Агенції регіонального розвитку Сумської області, радник голови ОДА
Антоніна КОХАН - директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради
Також на учасників чекають тренінги:
«Актуальні програми ЄС для навчання і працевлаштування української молоді»
«Як написати мотиваційний лист для навчання і роботи»
«Цифрова грамотність в умовах війни»

4 травня відбулася чергова онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль у рамках програми «Ініціатива Єднання».

28 квітня відбулась презентація освітнього проєкту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH -101047645 – «EULOCDEM: Локальна демократія: кращі європейські практики для України», що співфінансується Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в рамках напряму «Жан Моне» програми Erasmus+.

28 квітня в рамках всеукраїнської програми «Ініціатива Єднання» відбулася розширена онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль, на якій були обговорені перспективи майбутньої співпраці у статусі університетів-побратимів.

5 квітня відбулася онлайн-зустріч представників кафедри журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету з колегами з Німеччини – викладачами відділення аудіовізуальних мистецтв університету Майнца імені Йоганна Гутенберга (земля Рейнланд Пфальц).

Друга частина огляду світових інформаційних ресурсів, підготовленого Медіа-центром СумДУ.

У місті Фоджа (Італія) відбулася зустріч члена Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, голови наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету Владислава СІКОРИ та Міністерки університетів і наукових досліджень Італії Марії Крістіни МЕС.

Інститут Вольфганга Паулі (Wolfgang Pauli Institute (WPI)) з Відня на чолі з професором, доктором Норбертом МАУЗЕРОМ надав підтримку українським вченим-математикам, фізикам та суміжних природничих наук, які залишаються працювати в Україні, у вигляді короткострокових стипендій («Стипендія WPI для українських дослідників»).

Представники науково-освітньої спільноти з різних країн світу – партнери Сумського державного університету – надають благодійну допомогу в умовах воєнної агресії Росії.

У Сумському державному університеті відбулась установча нарада з керівниками 10 проєктів-переможців напряму «Жан Моне» програми ЄС Еразмус+, що були підтримані Європейською Комісією за результатами конкурсу 2021 року.

4 лютого Сумський державний університет відвідав Шаі ФІНКЕЛЬШТЕЙН, головний виконавчий директор компанії «World Academic Online»,  Ізраїль.

28 січня Сумський державний університет приймав делегацію з Естонії на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо КУУСКОМ.

18 грудня у Сумському державному університеті відбувся міждисциплінарний студентський конкурс, спрямований на вирішення глобальних проблем в галузі охорони здоров’я.

9 грудня на базі Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету відбулася звітна конференція за підсумками реалізації проєкту Національного фонду досліджень України «Розробка Концепції запровадження державної системи контролю за залученням та ефективним використанням міжнародної технічної допомоги в Україні на 2021-2025 рр.».

Візит до Сумського державного університету професора Діпри ДЖХА, заступника директора Карсонського коледжу бізнесу Вашингтонського державного університету, був наповнений зустрічами і перемовинами, зокрема, про розширення взаємостосунків між бізнес-інститутами партнерських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]