Новини

Міжнародна діяльність

У рамках співпраці Сумського державного університету з освітнім закладом міста Ліверпуль на цю тему 29 вересня відбувся вебінар. Представники британського університету-побратима поділились практиками з медіа- та маркетингових стратегій.

У Києві відбувся підсумковий форум проєкту «Правозахисна програма для лідерів громад «Я – медіа». У ньому взяли участь здобувачі освіти та співробітники Сумського державного університету. Також до форуму долучилися учасники проєкту з Національного університету «Чернігівська політехніка».

12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2022 IEEE 12th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), пройшла у м. Краків (Польща) з 11 по 16 вересня.

12 вересня Сумський державний університет відвідала делегація Посольства Туреччини на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом ГЮЛЬДЕРЕ.

Старша викладачка кафедри германської філології Алла КРАСУЛЯ виступила на конференції EUPRIO-2022де представляла Сумський державний університет як одного з нових членів Європейської асоціації фахівців із комунікації у вищій освіті (European Association of Communication Professionals in Higher Education, EUPRIO).

Доцент кафедри маретингу, керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ Артем АРТЮХОВ провів тижневий тренінг «Організація наукової діяльності: шлях від ідеї до її комерціалізації», учасниками якого стали близько 50 представників з 5 закладів вищої освіти Казахстану.

Чергова гарна новина від Європейської комісії для Сумського державного університету. Центр біомедичних досліджень та україно-шведський центр «SUMEYA» отримали новий проєкт за програмою Horizon Europe MSCA-SE.

9 серпня відбулася онлайн-зустріч ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ з Надзвичайним та Повноважним послом Палестини в Україні паном Хашем Хасан ДАДЖАНІ.

Сумський державний університет усе більше стає центром європейських цінностей і стандартів в Україні. Підтвердження цьому – рекордна кількість, 11 проєктів напряму «Жан Моне» програми ЄС Еразмус+, отриманих за результатами конкурсу 2022 року і з додатковою подачею вже під час воєнного стану (2021 – 10, 2020 – 7).

6 серпня відбулась онлайн-зустріч представників Сумського державного університету з представниками ESD Consortium Aichi, Japan International Cooperation Agency та промислових компаній префектури Aichi (Японія).

Сайт Університету міста Ліверпуль розповів про результати Міжнародної літньої школи, в якій взяли участь студенти та співробітники Сумського державного університету.

21 липня відбулась фінальна зустріч у рамках міжнародної віртуальної академічної мобільності «Медіа у глобальному та європейському контексті» між Сумським державним університетом та Університетом Йоганна Гутенберга (м. Майнц, Німеччина).

Викладачі, аспіранти та студенти Сумського державного університету є активними учасниками програм академічної мобільності по всьому світу.

12 липня в Сумському державному університеті відбувся фінальний круглий стіл міжнародного проєкту «Я-медіа». Проєкт тривав майже рік, за цей час до активностей долучилося майже 250 студентів та співробітників університету.

Програма Європейського Союзу Horizon Europe є найбільшою міжнародною грантовою програмою, що підтримує передові наукові дослідження.

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом та Каунаським технологічним університетом (Литва).

Сумський державний університет підписав угоду про довгострокове співробітництво з університетом міста Ліверпуль. Церемоніальне підписання угод між українськими та британськими університетами відбулося 28 червня у рамках масштабного міжнародного проєкту «Ініціатива єднання».

Факультет технічних систем і енергоефективних технологій Сумського державного університету провів 5-ту Міжнародну конференцію «Конструювання, моделювання, виробництво: обмін інноваціями» (5th International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange).

Сумський державний університет за підтримки університетів-партнерів (зокрема НУ «Дніпровська політехніка») та Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти забезпечив проведення тренінгу «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи».

Представники СумДУ долучились до участі у Літній школі Університету м.Ліверпуль, який є університетом-побратимом СумДУ в рамках проєкту «Ініціатива Єднання».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]