Новини

Міжнародна діяльність

23 лютого Сумський державний університет підписав меморандум про співпрацю з Університетом Махатми Джіотіби Пхуле Рохілкханд (м. Барейлі, Індія). Офіційна церемонія відбулася в онлайн-форматі.

14 лютого у Сумському державному університеті відбулось обговорення перспектив майбутньої кооперації міста Суми з португальським містом Коїмбра, які висловили бажання стати побратимами. Сумський державний університет матиме в цьому місті свого освітнього партнера.

У межах робочого візиту на Сумщину до Сумського державного університету завітали представники Програми ООН на чолі з керівницею напряму «Громадська безпека та соціальна згуртованість» Федерікою ДІСПЕНЦОЮ.

Завершилась п’ятиденна школа для викладачів від Альянсу українських університетів AUU Global Synergy, присвячена проєктам COIL (Collaborative Online International Learning).

У межах реалізації наукового співробітництва між закладами-партнерами за програмою «Ініціатива єднання» до Сумського державного університету надійшов гуманітарний вантаж від Університету міста Ліверпуль.

Вченою радою Університету Бат Спа (Великобританія) начальника управління міжнародного співробітництва, помічника ректора з міжнародної діяльності, старшого викладача кафедри управління імені Олега Балацького Сумського державного університету Костянтина КИРИЧЕНКА номіновано на звання Почесного доктора освіти.

У Сумському державному університеті розпочався цикл лекцій професора Державного університету Боулінг-Грін (Огайо, США) Білла ФОРШЕ, організованих кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій.

Двоє представників Сумського державного університету увійшли до складу комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

11 січня відбулась виїзна установча нарада, на якій було обговорено виконання міжнародного грантового проєкту «Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами» за фінансування Міжнародного фонду «Відродження».

5 січня відбулося підписання угоди про співпрацю Сумського державного університету з Lintech ICT Academy (Нігерія).

28 грудня іноземні здобувачі освіти першого курсу навчального-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту і підготовчого відділення Департаменту міжнародної освіти відвідали університетську бібліотеку.

12-13 грудня на запрошення Женевського центру управління сектором безпеки DCAF доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету Микола НАЗАРОВ зробив доповідь на міжнародному експертному семінарі «Встановлення балансу між ефективністю та демократичним цивільним контролем в оборонному секторі: уроки для України з Фінляндії, Південної Кореї та Тайваню». Семінар у Женеві (Швейцарія) був присвячений пошуку релевантних для України успішних практик реформ та післявоєнного відновлення.

Асистентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, фахівчиня Прес-центру Марина САДІВНИЧА взяла участь у міжнародному стажуванні за програмою «Підготовка молодих журналістів та специфіка роботи регіональних медіа в Чехії та Україні», з 27 листопада до 1 грудня.

На сайті Вашингтонського університету вийшла стаття про професора, експерта з індустрії гостинності та туризму Діпру ДЖХА, який до того є Почесним доктором Сумського державного університету.

20-21 листопада на запрошення міжнародної рейтингової агенції Times Higher Education, Фундації Ректорів Польських та Академії PCG, делегація Сумського державного університету у складі ректора Василя КАРПУШІ, начальника управління міжнародного співробітництва Костянтина КИРИЧЕНКА і начальника відділу бенчмаркінгу та статистики Дениса СМОЛЕННІКОВА взяла участь у ІХ-й Міжнародній конференції лідерів університетського менеджменту LUMEN (м. Сероцьк, Польща).

13-17 листопада у Краківській міській раді відбулася Міжнародна конференція НАТО «Наука заради миру та безпеки».

10 листопада відбулася розширена онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та Університету міста Ліверпуль у межах програми «Ініціатива єднання».

Почесне звання професору Вашингтонського державного університету (США) Діпрі ДЖХА було присвоєно рішенням вченої ради СумДУ на засіданні 9 листопада.

5 листопада завершила роботу Міжнародна літня школа «University Library and Digital Transformation», організована Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Сумський державний університет на цьому заході представляла директор бібліотеки Ольга КРИЦЬКА.

На сайті Сілезького технологічного університету (Польща) вийшла публікація про результати успішного партнерства з Сумським державним університетом.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]