Новини

Якість

СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина». Відтепер дипломи випускників автоматично визнаються в усьому світі. 12 травня на телеканалі «СТС» про це вийшов сюжет.

22 квітня Акредитаційна комісія Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (НААР, Казахстан) прийняла рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» терміном дії на п’ять років.

21-22 квітня відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету, на якому було розглянуто питання функціонування і розвитку закладу в умовах воєнного стану.

Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ імені Тараса Шевченка та КПІ імені Ігоря Сікорського.

28 січня у Сумському державному університеті відбулась фінальна зустріч у рамках міжнародної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти, яку проводять Незалежне агентство з акредитації та рейтингу (Казахстан) і Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

26 січня розпочалося проведення міжнародної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти  у рамках спільного пілотного проєкту Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (Казахстан)Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Сумського державного університету.

16 грудня відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету, на якому було обговорено цьогорічні результати та визначено подальші шляхи розвитку наукової діяльності, цифрової інфраструктури, затверджено низку загальноуніверситетських документів і кадрових питань.

Було заслухано доповідь щодо стану діяльності, перспектив та завдань позабазових структурних підрозділів університету.

28 жовтня в Сумському державному університеті відбулося планове засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, за особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, студентам Сумського державного університету призначено іменні стипендії Верховної Ради України, а також академічні стипендії Президента України та імені М. С. Грушевського.

Щорічно рейтингова агенція U-Multirank здійснює оцінювання закладів вищої освіти за критеріями відповідності високим стандартам організації навчального процесу, здійснення наукових досліджень та поширення їх результатів, інтернаціоналізації освіти та внеску у розвиток регіону.

11 вересня в м. Одеса завершила роботу Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яку Сумський державний університет проводить щорічно спільно з IEEE Nanotechnology Council за підтримки IEEE Magnetics Society, та International Union for Pure & Applied Physics.

За результатами серпневої версії 2021 р. світового рейтингу Transparent Ranking від Webometrics репозитарій СумДУ – на 35 місці серед близько 3800 інституційних репозитаріїв і на 45 місці серед майже 4000 репозитаріїв світу та є першим серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (59 500).

31 серпня у ефірі Українського радіо. Суми ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША розповів про результати складання ЄВІ вступниками до магістратури в 2021 році.

27 серпня відбулось засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому було схвалено рішення щодо акредитації освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю «Біологія» із визначенням «Зразкова».

20 липня в Сумському державному університеті відбулась розширена робоча зустріч за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації.

Одне із найавторитетніших у галузі вищої освіти міжнародне агентство Times Higher Education 23 червня опублікувало результати рейтингу молодих університетів світу THE Young University Rankings.

4 червня відбулось урочисте оголошення переможців в одній із найпотужніших номінацій «Молодий науковець» щорічного Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року-2020», що проводиться Радою молодих юристів України.

Триває плідна співпраця представників Сумського державного університету із провідним вченим у галузі матеріалознавства та нанотехнологій, доктором технічних наук, професором, директором Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя (м. Філадельфія, США) Юрієм Гогоці.

25 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]