Новини

Якість

25 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

18 лютого в Києві, на базі Національного університету фізичного виховання і спорту, відбулось засідання Генеральної асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України».

Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ ім. Шевченка та НТУ КПІ.

Рішенням Виконавчого комітету Сумської міськради від 30.11.2020  № 551 затверджено схему теплопостачання міста Суми на період до 2029 року, розробкою якої займалися науковці Сумського державного університету.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 4 грудня 2020 року №1 517 аспіранту кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Сергію Миненку призначено академічну стипендію Президента України на 2020/21 навчальний рік.

10 грудня на базі Сумського державного університету відбулась нарада з питань розробки і впровадження організаційно-технічних заходів з енергоефективності для зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук.

Сумський державний університет підтвердив свої лідерські позиції, посівши третє місце серед українських вишів, за результатами цьогорічного всесвітнього екологічного рейтингу GreenMetric World University Rankings.

24 листопада на базі Сумського державного університету в онлайн-форматі відбувся семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація».

Рішення щодо зразкової акредитації освітньої програми (ОП) рівня доктор філософії за спеціальністю «Економіка» було прийняте 17 листопада на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

З 16 листопада по 1 березня 2021 року в Сумському державному університеті триває тестовий доступ до генератора посилань Grafiati.

У рамках угоди з Університетом Умео Сумському державному університету для облаштування дослідницького центру безоплатно передано сучасне гістотехнічне та високотехнологічне мікроскопічне обладнання на суму понад 2,5 млн грн.

У Сумському державному університеті проводиться стабільна освітня діяльність з використанням сучасних дистанційних технологій, програми дисциплін на усіх спеціальностях виконуються якісно, про що свідчить перевірка знань студентів за результатами першого модуля осіннього семестру.

Сумський державний університет посів перше місце серед більше двохсот вітчизняних закладів вищої освіти за кількістю призових місць за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 н.р., вкотре підтвердивши високий рівень наукової підготовки студентів.

Сумський державний університет, незважаючи на карантин, цього року продовжує діяльність щодо зростання обсягів виконання наукових проєктів на замовлення бізнесу, підприємств і організацій, а також науково-дослідних робіт, які фінансуються за рахунок загального фонду державного бюджету.

28 серпня на початку засідання вченої ради відбулося нагородження, що було  відтерміноване у часі через карантин, переможців рейтингу структурних підрозділів університету за підсумками 2019 року. Відповідні дипломи керівникам вручив ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

На засіданні профільної комісії Міністерства розвитку громад та територій України затверджено схеми теплопостачання Сум та Конотопа, які Сумський державний університет розробив на замовлення Департаменту інфраструктури Сумської міської ради та управління ЖКГ Конотопської міської ради.

Загалом Європейська Комісія за результатами конкурсу відібрала 10 проєктів з представниками України, серед яких 1 грантова пропозиція буде реалізовуватись за участі фахівців Сумського державного університету.  

Рейтинг Webometrics опублікував нову редакцію свого дочірнього Transparent Ranking, що увійде до головного рейтингу Webometrics наприкінці місяця.

17 липня тестуванням з хімії завершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.  На базі Сумського державного університету працювало 11 пунктів тестування: 5 – у Сумах (у корпусах базового навчального закладу та в Машинобудівному коледжі), решта – у підрозділах вишу у Конотопі та Шостці.

Начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин Кириченко та начальник центру забезпечення якості вищої освіти Ольга Люта взяли участь у європейському дослідженні з виконання проєктів, спрямованих на реформування системи вищої освіти України.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua