Новини

Якість

Відповідно до оновлених даних Ranking Web of Universities (Webometrics), Сумський державний університет визначено на другому місці в рейтингу закладів вищої освіти України.

У ході саміту EduData Summit 2024, що відбувся 4-5 червня у Вашингтоні (США), британська рейтингова агенція QS презентувала результати міжнародного рейтингу університетів QS World University Rankings 2025.

Першим питанням 25 квітня рада з якості Сумського державного університету розглянула підсумки атестації здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та заходи щодо підвищення якості її результатів.

Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним або регіональним замовленням.

З метою розширення форм і напрямків співпраці 11 квітня Сумський державний університет уклав двосторонні угоди з Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» й Сумським фаховим коледжем будівництва та архітектури.

Колеги із Сумського державного університету та Університету Ліверпуля вчергове зустрілися онлайн у межах проєкту «Ініціатива єднання».

Сумський державний університет разом з партнерами організував 26-27 березня щорічний форум Альянсу Українських Університетів.

У рамках співпраці з благодійним фондом «Пацієнти України» у рамках україно-швейцарського благодійного проєкту «Реабілітація травм війни» Сумський державний університет отримав обладнання для реабілітації різних груп пацієнтів.

У Сумському державному університеті відбулась конференція трудового колективу, на якій було обговорено підсумки роботи закладу у 2023 році та окреслено подальші перспективи діяльності.

Сумський державний університет та Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» підписали Меморандум про співробітництво в галузі інновацій та науки.

21 грудня в Сумському державному університеті відбулось планове засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти. Голові питання, порушені під час засідання, стосувалися стану організаційно-методичного забезпечення реалізації освітніх програм та розвитку академічної мобільності.

Сумський державний університет перемістився з третьої національної сходинки на другу в останній редакції міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2023.

Під час 16-ї Національної Генеральної Асамблеї Української асоціації студентів-медиків, що відбулась у Львові 3-5 листопада, було ухвалено рішення про створення нового асоційованого локального представництва Української асоціації студентів-медиків в Сумському державному університеті (UMSA-Sumy).

Приводом зустрічі у Києві стало обговорення актуальних кейсів стратегічного партнерства та спільної роботи у напрямку формування енергетичної незалежності України.

Засідання 19 жовтня розпочалось із нагородження переможців загальноуніверситетського конкурсу «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU».

У межах робочої поїздки на Сумщину 11 жовтня заступник керівника Офісу Президента України Олексій КУЛЕБА разом з начальником ОВА Володимиром АРТЮХОМ відвідали навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab» Сумського державного університету.

Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та входить до 500 найкращих університетів світу в оновленому рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2024.

Веб-портал Study Abroad Aide (Південна Корея), на якому представлено більше 8000 закладів вищої освіти з 72 країн світу, оприлюднив рейтинг найкращих університетів для іноземних студентів – 2023-2024 World Rankings for Best Universities for International Students.

На порядок денний засідання ради з якості Сумського державного університету, 21 вересня, були винесені питання, присвячені акредитаціям освітньо-професійних та освітньо-наукових  програм.

Сертифікати Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти про «зразкову» акредитацію програм підготовки докторів філософії отримали кафедра управління імені Олега Балацького і кафедра електроніки, загальної та прикладної фізики.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]