Новини

Якість

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, за особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, студентам Сумського державного університету призначено іменні стипендії Верховної Ради України, а також академічні стипендії Президента України та імені М. С. Грушевського.

Щорічно рейтингова агенція U-Multirank здійснює оцінювання закладів вищої освіти за критеріями відповідності високим стандартам організації навчального процесу, здійснення наукових досліджень та поширення їх результатів, інтернаціоналізації освіти та внеску у розвиток регіону.

11 вересня в м. Одеса завершила роботу Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2021 IEEE 11th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яку Сумський державний університет проводить щорічно спільно з IEEE Nanotechnology Council за підтримки IEEE Magnetics Society, та International Union for Pure & Applied Physics.

За результатами серпневої версії 2021 р. світового рейтингу Transparent Ranking від Webometrics репозитарій СумДУ – на 35 місці серед близько 3800 інституційних репозитаріїв і на 45 місці серед майже 4000 репозитаріїв світу та є першим серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (59 500).

31 серпня у ефірі Українського радіо. Суми ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША розповів про результати складання ЄВІ вступниками до магістратури в 2021 році.

27 серпня відбулось засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому було схвалено рішення щодо акредитації освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю «Біологія» із визначенням «Зразкова».

20 липня в Сумському державному університеті відбулась розширена робоча зустріч за участі голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, представників Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності облдержадміністрації.

Одне із найавторитетніших у галузі вищої освіти міжнародне агентство Times Higher Education 23 червня опублікувало результати рейтингу молодих університетів світу THE Young University Rankings.

4 червня відбулось урочисте оголошення переможців в одній із найпотужніших номінацій «Молодий науковець» щорічного Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року-2020», що проводиться Радою молодих юристів України.

Триває плідна співпраця представників Сумського державного університету із провідним вченим у галузі матеріалознавства та нанотехнологій, доктором технічних наук, професором, директором Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя (м. Філадельфія, США) Юрієм Гогоці.

25 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

18 лютого в Києві, на базі Національного університету фізичного виховання і спорту, відбулось засідання Генеральної асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України».

Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ ім. Шевченка та НТУ КПІ.

Рішенням Виконавчого комітету Сумської міськради від 30.11.2020  № 551 затверджено схему теплопостачання міста Суми на період до 2029 року, розробкою якої займалися науковці Сумського державного університету.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 4 грудня 2020 року №1 517 аспіранту кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Сергію Миненку призначено академічну стипендію Президента України на 2020/21 навчальний рік.

10 грудня на базі Сумського державного університету відбулась нарада з питань розробки і впровадження організаційно-технічних заходів з енергоефективності для зменшення споживання енергоресурсів бюджетними установами області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук.

Сумський державний університет підтвердив свої лідерські позиції, посівши третє місце серед українських вишів, за результатами цьогорічного всесвітнього екологічного рейтингу GreenMetric World University Rankings.

24 листопада на базі Сумського державного університету в онлайн-форматі відбувся семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація».

Рішення щодо зразкової акредитації освітньої програми (ОП) рівня доктор філософії за спеціальністю «Економіка» було прийняте 17 листопада на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

З 16 листопада по 1 березня 2021 року в Сумському державному університеті триває тестовий доступ до генератора посилань Grafiati.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua