Новини

Освіта

Амбасадори СумДУ, до числа яких входять студенти всіх інститутів та факультетів університету, пройшли онлайн-навчання з основ мобільної фотозйомки. Найбільш активні студенти постійно залучені до висвітлення подій, що відбуваються в Сумському державному університеті, а тому вміння вдало фіксувати яскраві моменти є дуже важливим.

30 січня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся «круглий стіл» на тему: «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни», організатором якого виступив телеканал "СТС".

Названо переможців щорічного конкурсу «Кращі науково-педагогічні працівники CумДУ». Лауреати визначалися на рівні університету й окремих інститутів та факультетів.

У Сумському державному університеті підбито підсумки щорічного конкурсу «Педагогічні інновації», мета якого – стимулювання педагогічних і науково-педагогічних працівників університету до створення нових та поширення сучасних форм і методів навчання для забезпечення високого рівня якості освіти.

Після неодноразових атак росіян на енергетичну систему «Укренерго» встановило ліміти споживання електроенергії по всій країні, зокрема, і для Сумщини. Як в умовах вимкнення світла навчаються студенти Сумського державного університету Суспільному Суми розповів ректор Василь КАРПУША.

22 грудня на базі Сумського державного університету відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка – традиційна подія, яка щорічно об’єднує юних поціновувачів художнього слова й творчості великого Кобзаря.

У Сумському державному університеті відбулися «Дні кар’єри», організовані Навчальним відділом практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів та Медіа-центром СумДУ.

8 грудня в Сумському державному університеті відбулося планове засідання вченої ради. 

Про стан організаційної роботи та методичного забезпечення заочної і дистанційної форм навчання, основні завдання щодо підвищення якості підготовки фахівців в сучасних умовах учасників поінформував проректор з науково-педагогiчної роботи Олександр БРІЖАТИЙ.

З метою організації якісного освітнього процесу студентський ректорат Сумського державного університету спільно з навчально-науковим інститутом бізнесу, економіки і менеджменту СумДУ ініціював створення «Пунктів освітньої незламності» для здобувачів вищої освіти та викладачів.

30 листопада на факультеті електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри в ІТ» – традиційна зустріч із представниками компаній-партнерів факультету.

29 листопада рада із забезпечення якості вищої освіти Сумського державного університету затвердила рішення за результатами перевірки організаційно-методичного забезпечення реалізації освітніх програм у 2022-2023 навчальному році.

17 листопада, в Міжнародний день студентів, у Сумському державному університеті відбулося планове засідання вченої ради.

9 листопада, у День української писемності та мови, представники Сумського державного університету долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Василь Карпуша акцентував увагу на термінах початку занять студентів різних рівнів та форм навчання, розповів, чому першокурсники бакалаврату й магістратури почали навчання пізніше, ніж зазвичай. Також ректор СумДУ наголосив, що наразі в університеті реалізується змішана форма навчання, але за необхідності СумДУ готовий повністю перейти на онлайн навчання.

20 жовтня в Сумському державному університеті відбулося засідання вченої ради, на якому першим питанням було обговорено стан та основні завдання військово-патріотичної складової діяльності.

На вебінарі, що відбувся 7 жовтня, представники Сумського державного університету ознайомили німецьких колег з можливостями системи електронного навчання.

З метою максимального убезпечення учасників освітнього процесу в Сумському державному університеті навчальні заняття до 14 жовтня проводитимуться лише у дистанційному форматі.

7 жовтня в ефірі телеканалу «Суспільне Суми» вийшов сюжет про життя іноземних студентів Сумського державного університету після повернення з евакуації.

4 жовтня Артем АРТЮХОВ, доцент кафедри маретингу, керівник Групи сприяння академічній доброчесності СумДУ представив проєкт «With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe» освітній і науковій спільноті України на Форумі академічної доброчесності, який було спільно організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти та компанією Unicheck.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 832 від 19.09.2022, студентам закладів вищої освіти призначено академічні стипендії Президента України на І семестр 2022/2023 навчального року.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]