Новини

Освіта

Конкурс «Кращі молоді вчені СумДУ» відбувся цього року вперше, але планується проводитися щороку, а результати оголошуватися – до Дня науки.

У Сумському державному університеті створено безкоштовну онлайн-платформу для тих, хто бажає швидко та якісно підготуватися до складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови.

Низкою нових здобутків відзначилися студенти Сумського державного університету на конкурсах студентських наукових робіт. У їх доробку – ще 39 призових місць. 9 робіт відзначені дипломами І ступеня, по 15 – дипломами ІІ та ІІІ ступеня.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України студентам  Сумського державного університету, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, призначено академічні стипендії.

11 травня у Сумському державному університеті розпочалася реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. Вона триватиме до 18:00 3 червня.

27 квітня у Сумському державному університеті відбувся інформаційний онлайн-захід «День кар’єри», що спрямований на ознайомлення здобувачів вищої освіти та випускників зі шляхами професійного зросту та кар’єрними можливостями.

Директор центру технологій електронного навчання Сумського державного університету Юрій Зубань взяв участь у Форумі вищої освіти – конференції лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку українських університетів.

27 квітня у рамках робочого візиту на Сумщину Сумський державний університет відвідали представники Міністерства освіти і науки України: заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та Голова Комітету з фізичного виховання і спорту Вадим Стеценко.

Студенти Сумського державного університету продовжують підкоряти науковий Олімп. Минулого тижня вони вибороли ще 38 призових місць у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей.

10 квітня Сумський державний університет гостинно відчинив двері для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності. Сумський державний університет увійшов до найвищої кваліфікаційної групи А за чотирма напрямами і є лідером серед закладів вищої освіти України.

23-26 березня на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Сумського територіального відділення Малої академії наук.

У Сумському державному університеті відбулась традиційна конференція для науковців-початківців, що зібрала близько 200 студентів молодших курсів, фахових коледжів та учнів шкіл міста.

У Сумському державному університеті відбулися заходи у рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) – міжнародної інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення фінансової обізнаності молоді.

19-20 березня кафедра германської філології СумДУ в режимі онлайн провела ХІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Перекладацькі інновації».

20-21 березня відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Маю право», в якому свої уміння ведення дискусії у форматі дебатів продемонстрували і студенти Сумського державного університету.

Президія Національної академії наук України присудила премії для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2020 року.

Восьмигодинний марафон відбувся 5 березня і був присвячений перспективам консолідації зусиль  громадянського суспільства та влади у боротьбі з гендерною дискримінацією та сексизмом, пошуку необхідних інструментів для захисту та реалізації політичних прав жінок, розвитку та підтримки жіночого лідерського потенціалу.

Близько півсотні студентів Сумського державного університету взяли участь у вебінарах, що відбулися з 22 лютого по 4 березня у рамках Школи студентського лідера та громадянської активності.

25 лютого виповнюється 150 років від дня народження видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки. Інтерес до її творчості не згасає і нині. Про неї говорять: "шляхетна дама, міська євроінтеграторка, безапеляційна патріотка, інтелектуалка, феміністка”... 

А якою знають Лесю Українку студенти СумДУ?

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua