Новини

Освіта

17-18 травня відбулась онлайн-конференція між Сумським державним університетом, Китайсько-Українською платформою інноваційної співпраці та Аерокосмічним університетом міста Шеньян. 

СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина». Відтепер дипломи випускників автоматично визнаються в усьому світі. 12 травня на телеканалі «СТС» про це вийшов сюжет.

12 травня в Сумському державному університеті відбулося засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти. 

6 травня на базі Сумського державного університету завершились п’ятиденні онлайн-курси «Українська мова: помічник кожному на щодень», які організував Центр розвитку кадрового потенціалу.

22 квітня Акредитаційна комісія Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (НААР, Казахстан) прийняла рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» терміном дії на п’ять років.

Sumy State University has been working under the conditions of the war for 2 months now. In the interview with the STS TV channel, Rector Vasyl KARPUSHA commented on the situation with the resumption of the educational process, told about the organization of work with foreign students, told about the features of the admission campaign this year, shared plans for the future.

Уже 2 місяці Сумський державний університет працює в умовах війни. Ректор Василь КАРПУША в інтерв’ю телеканалу СТС прокоментував ситуацію щодо відновлення навчального процесу, розповів про організацію роботи з іноземними студентами, повідомив про особливості цьогорічної вступної кампанії, поділився планами університету на майбутнє.

21-22 квітня відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету, на якому було розглянуто питання функціонування і розвитку закладу в умовах воєнного стану.

Сумський державний університет підготував для абітурієнтів корисний і цікавий відеопроєкт – «Трушно про мою спеціальність у СумДУ».

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні до 19 квітня.

5 квітня відбулася онлайн-зустріч представників кафедри журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету з колегами з Німеччини – викладачами відділення аудіовізуальних мистецтв університету Майнца імені Йоганна Гутенберга (земля Рейнланд Пфальц).

Студенти Сумського державного університету повернулися до навчання в дистанційному форматі. З огляду на те, що наразі учасники освітнього процесу перебувають у різних умовах, різних містах і навіть кранах, університет забезпечив для кожного максимально сприятливе середовище. Як сприйняли повернення до навчання студенти?

1 квітня в Сумському державному університеті після вимушених канікул відновлено освітній процес у весняному семестрі 2021/22 навчального року.

У зв’язку з ситуацією, що склалась в умовах воєнного стану, у Сумському державному університеті з 26 лютого навчальний процес призупинено. Канікули оголошено до 31 березня 2022 року включно.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що звернувся до міжнародних партнерів, зокрема, колег-Міністрів країн ЄС.

У зв’язку з уведенням в Україні воєнного стану, з 26 лютого навчальний процес в Сумському державному університеті призупинено і оголошено канікули на 2 тижні, по 13 березня включно.

20 лютого на базі ЦККНО «Центр біомедичних досліджень» навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету відбулася «Зимова школа юного науковця».

У Сумському державному університеті кожен здобувач освіти, працівник чи просто бажаючий може пройти курси з вивчення української мови.

Психологічна підготовка – одна із важливих складових успішного проходження ЗНО, саме тому з 2020 року в партнерстві з СумДУ проводяться тренінги для абітурієнтів, присвячені психологічній підготовці до складання іспитів, зокрема, подоланню страху та хвилювання, тайм-менеджменту.

1 лютого розпочалася реєстрація учасників ЗНО. З метою інформування абітурієнтів щодо особливостей організації та проведення ЗНО, умов вступу в 2022 році, відбувся семінар, співорганізаторами якого виступили Сумський державний університет і Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]