Новини

Освіта

29 вересня під час урочистої церемонії студентів Сумського державного університету  привітали із призначенням стипендії голови обласної державної адміністрації.

2 вересня відбулось засідання обласної комісії з призначення іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти.

31 серпня в Сумському державному університеті відбулась нарада науково-педагогічних працівників, на якій було підбито підсумки роботи в 2020-2021 навчальному році та визначено основні завдання на новий навчальний період.

Сумський державний університет – у числі спеціально уповноважених державою установ, на базі яких проводяться іспити на визначення рівня володіння українською мовою.

З 26 липня по 2 серпня Сумський державний університет був представлений на найбільшій виставці вищої освіти, науки та технологій Танзанії, що щорічно організовується Університетською комісією Міністерства освіти, науки та технологій цієї країни.

У 2020-2021 навчальному році Сумський державний університет отримав 131 призове місце за підсумками проведеного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Студенти черговий раз забезпечили найвищий показник серед закладів вищої освіти України.

2 серпня представники кафедри економічної кібернетики навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту провели на базі дитячого табору «Універ» Сумського державного університету два  заходи – кіберспортивний турнір з Mortal Kombat 11 «CYBER SUMDU CAMP» та інтелектуальний конкурс «Своя гра».

31 липня відбулися урочистості, присвячені приведенню до присяги на вірність українському народові випускників кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Сумський державний університет вкотре підтвердив високу якість підготовки фахівців. На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 27 липня одразу дві освітньо-наукові програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 061 «Журналістика» та 222 «Медицина» визнані зразковими.

З 14 липня в Україні розпочався прийом електронних заяв на навчання до закладів вищої освіти від випускників закладів загальної середньої освіти та фахових коледжів. 15 липня – стартував прийом заяв на здобуття ступеня «Магістр». За перший день вступної кампанії до Сумського державного університету подано удвічі більше заяв, ніж за цей час торік.

Сумський державний університет, як визнаний науковий, освітній та культурний центр Північно-східного регіону України з розбудованою системою продуктивних взаємовідносин із владою, бізнесом та громадськістю, зважаючи на ситуацію, що склалась у Білорусі, на тиск з боку влади на студентську молодь, готовий надати абітурієнтам та студентам цієї країни підтримку у прагненні здобувати вищу освіту.

У видавництві «Ранок» вийшли переклади студенток факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету Дар’ї Іванової та Юлії Козлової. Обидві книжки презентовані на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» у Києві.

Студенти Університету Бінгхем (Нігерія) взяли участь у міжнародному онлайн-курсі «Економіка кібербезпеки», розробленому і проведеному викладачами Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту (БіЕМ) Сумського державного університету.

2 липня Сумський державний університет відвідала делегація Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка. Під час візиту навчальні заклади підписали договір про співпрацю.

З 1 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти.

16-17 червня 2021 року в онлайн-форматі проходить церемоніальна зустріч, присвячена 32-річниці підписання Великої Болонської Хартії Університетів і запуску оновленої версії документа.

Триває набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету.

Конкурс «Кращі молоді вчені СумДУ» відбувся цього року вперше, але планується проводитися щороку, а результати оголошуватися – до Дня науки.

У Сумському державному університеті створено безкоштовну онлайн-платформу для тих, хто бажає швидко та якісно підготуватися до складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови.

Низкою нових здобутків відзначилися студенти Сумського державного університету на конкурсах студентських наукових робіт. У їх доробку – ще 39 призових місць. 9 робіт відзначені дипломами І ступеня, по 15 – дипломами ІІ та ІІІ ступеня.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua