Новини

Освіта

19 липня розпочався прийом заяв до закладів вищої освіти України для випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти), а також для випускників технікумів і коледжів.

The summer camp “News Camp Ukraine-Germany” took place in the Carpathians. It was the first stage of a joint Ukrainian-German media project.

У Карпатах відбувся літній табір «News Camp Україна-Німеччина». Це був перший етап спільного українсько-німецького медіапроєкту.

1-5 липня у Києві відбулася літня школа-тренінг «Соціальна згуртованість через залучення молоді» у межах всеукраїнського проєкту «Голоси молоді за соціальну згуртованість та мир у громадах», в якій взяли участь активісти з Сум, Чернігова, Черкас та Запоріжжя. Сумську громаду представили студенти та співробітники факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ.

3 липня розпочалась реєстрація для участі у вступних випробуваннях (творчих конкурсах та індивідуальних співбесідах) для вступників на бакалаврат.

З 1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти України та завантаження необхідних документів.

У Сумському державному університеті відбулось засідання ради із забезпечення якості вищої освіти. Всебічно учасники проаналізували стан та визначили завдання щодо підвищення ефективності підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів, зокрема через забезпечення високої якості відповідних освітньо-наукових програм.

1 червня у Сумському державному університеті пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам-фізичним терапевтам. Усього отримали дипломи 42 фахівці.

23 травня студенти Сумського державного університету, які прагнуть до самореалізації та бажають підвищити свою конкурентоспроможність, мали змогу познайомитися ближче із можливостями паралельної освіти.

Захід відбувся 22 травня в конгрес-центрі Сумського державного університету в межах Дня науки. До участі в науковому пікніку запросили насамперед дітей та молодь, з метою стимулювання зацікавленості до освіти та різних наук.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, реєстрація на вступні іспити до магістратури та аспірантури – на єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – стартує 7 травня і триватиме до 29 травня 2024 року.

27 квітня Сумський державний університет запросив молодь на студентський форум «Вступ до магістратури: НЕскладний вибір».

20 квітня Сумський державний університет запросив учнів 10-11 класів, студентів коледжів та батьків абітурієнтів на традиційний профорієнтаційний захід, що цього разу пройшов у новому форматі – «швидких побачень» зі спеціальностями.

12 квітня у Сумському державному університеті відбулася зустріч «Віч-на-віч з ректором», організована студентським самоврядуванням спільно з адміністрацією закладу.

У насиченій та інформативній програмі українського форуму міжнародної освіти, що відбувся 10 квітня у Києві, взяли участь провідні українські та іноземні управлінці, науковці, дипломати, експерти та фахівці з інтернаціоналізації вищої освіти. Сумський державний університет на освітньому заходіі представляв проректор з науково-педагогічної роботи Іван КОЗІЙ.

Колеги із Сумського державного університету та Університету Ліверпуля вчергове зустрілися онлайн у межах проєкту «Ініціатива єднання».

Про специфіку НМТ-2024 йшлося на семінар-нараді для випускників закладів загальної середньої освіти та фахових коледжів м. Суми та Сумської області, що відбулась за участі представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО).

Tetyana MAYBORODA, Deputy Head of the International Affairs Department, Associate Professor of the O. Balatsky Department of Management of Sumy State University, took part in a training on internationalisation of education that took place from 11 to 17 March at Leibniz University of Hannover (Germany).

З 14 березня розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триматиме до 11 квітня включно. Кожен потенційний учасник тестування може звернутися за допомогою щодо проходження процедури реєстрації до Сумського державного університету.

On 13 March 2024, a forum was held at the University of Strasbourg under the patronage of Eva KOPÁČ (Vice President of the European Parliament) and representatives of the European Commission. Prospects of the European-Ukrainian partnership in higher education were discussed.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]