Новини

Освіта

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 832 від 19.09.2022, студентам закладів вищої освіти призначено академічні стипендії Президента України на І семестр 2022/2023 навчального року.

7 студентів Сумського державного університету отримуватимуть у новому навчальному році іменні стипендії голови облдержадміністрації.

19 вересня у Сумському державному університеті стартував прийом заяв за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти, виключно за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

15 вересня у Сумському державному університеті розпочалися заняття для здобувачів 1 курсу освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностей, а також здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина».

14 вересня у Сумському державному університеті відбувся онлайн-захід, що символізує нову сторінку життя сотень юнаків та юначок – посвята у студенти. Для цьогорічних першокурсників доля приготувала нелегке випробування – бути студентом у воєнний час. Але кожен тримає свій фронт у боротьбі за Вільну, Сильну та Незалежну Україну!

Сумський державний університет з’явився в новинному сюжеті міжнародного телеканалу «Белсат». Під час відвідування СумДУ журналісти поспілкувалися з проректоркою з науково-педагогічної роботи Інною ШКОЛЬНИК, студентами, оглянули університетські укриття, ознайомилися з особливостями організації навчання в онлайн-форматі. 

Ректор СумДУ Василь КАРПУША в інтерв’ю журналістам телеканалу 1+1 розповів про результати вступної кампанії та початок нового навчального року в прямому ефірі телемарафону «Єдині новини».

2 вересня представники Сумського державного університету взяли участь у Міжнародній конференції «Співробітництво України та Королівства Марокко у сфері освіти: погляд у майбутнє», що відбулась у рамках створення Українського Університетського Кампусу Global Ukraine в Африці у співпраці з Universiapolis – Міжнародним університетом Агадиру.

31 серпня за підтримки директора Українського державного центру міжнародної освіти Олени ШАПОВАЛОВОЇ відбулась онлайн-зустріч ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ з представниками Федеративної Республіки Нігерії.

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники!

Щиро вітаю нашу багаточисельну університетську родину з початком нового навчального року та Днем знань.

31 серпня в Сумському державному університеті в онлайн-форматі відбулась традиційна перед початком нового навчального року нарада за участі адміністративно-управлінського менеджменту та науково-викладацького персоналу закладу.

Сумський державний університет, незважаючи на сучасні виклики, підтвердив статус успішного, високорейтингового закладу вищої освіти, якому довіряють і в якому прагнуть здобувати фахову вищу освіту.

У Сумському державному університеті, відповідно до наказу ректора Василя КАРПУШІ, визначено змішаний режим організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2022-2023 навчального року.

У Сумському державному університеті успішно продовжується вступна кампанія. Кількість поданих заяв уже наближається до минулорічних показників, але абітурієнти ще встигають обрати спеціальність і подати документи до провідного ЗВО, в тому числі й на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету. Про це розповів ректор СумДУ Василь КАРПУША в сюжеті телеканалу СТС.

Ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША взяв участь в онлайн-дискусії «Університети на лінії вогню», організованій у рамках дослідження Школи політичної аналітики НаУКМА «Університети в облозі: виклики для української системи вищої освіти після повномасштабного вторгнення Росії в Україну».

9 серпня відбулася онлайн-зустріч ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ з Надзвичайним та Повноважним послом Палестини в Україні паном Хашем Хасан ДАДЖАНІ.

Василь КАРПУША зосередив увагу на  перспективах та очікуваннях від цьогорічного вступу, нових умовах прийому іноземних громадян, можливостях навчання студентів в режимі онлайн та офлайн.

Сайт Університету міста Ліверпуль розповів про результати Міжнародної літньої школи, в якій взяли участь студенти та співробітники Сумського державного університету.

З 29 липня розпочинається подання документів до закладів вищої освіти України для найбільшої аудиторії абітурієнтів – випускників 11-х класів (тобто на основі повної загальної середньої освіти), а також для вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

Наказом ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ внесено зміни до плану навчальної роботи  у 2022-2023 навчальному році.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]