Новини

Освіта

У Сумському державному університеті стартував цикл відкритих лекцій видатного вченого – директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя (м. Філадельфія, США), Почесного доктора Сумського державного університету, професора Юрія ГОГОЦІ.

26 лютого у Сумському державному університеті відбулася «Інженерна школа-2024 «Прокачай в собі інженера», яку спільно організували департамент доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи і факультет технічних систем та енергоефективних технологій.

На базі Сумського державного університету тривають захисти науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (МАН). ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту розпочався 20 лютого і завершиться 23 лютого.

Однією з найважливіших подій для молодих інтелектуалів є участь у національних олімпіадах з різних предметів. Юні генії з інформаційних технологій та інформатики 8-11 класів цими й попередніми вихідними взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Олімпіада з інформаційних технологій відбулась 10 лютого, з інформатики – 17-18 лютого.

Урочиста подія відбулася 16 лютого в Сумському державному університеті. Документ підписали ректор СумДУ Василь КАРПУША та директор СОЦЗ Леонід ЧЕПУЛЬСЬКИЙ.

Розпочалося засідання вченої ради Сумського державного університету 8 лютого із вручення атестатів доцента викладачам і науковцям.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) у межах проєкту «Шлях стійкості», що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини, провела тренінг для представників академічних інституцій.

Уже традиційно, щороку, у Сумському державному університеті проходить  конкурс «Кращий викладач очима студентів».

29 січня в Сумському державному університеті відбулось підписання договору про співпрацю з ТОВ «Газорозподільні мережі України». Підписи на документі поставили виконуючий обов’язки директора Сумської філії товариства Анатолій ЛИННИК та ректор СумДУ Василь КАРПУША.

У Сумському державному університеті розпочався цикл лекцій професора Державного університету Боулінг-Грін (Огайо, США) Білла ФОРШЕ, організованих кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій.

На кафедрі фізіології і патофізіології з курсом медичної біології пройшли заняття Першої біологічної школи СумДУ. 10 січня відбулося урочисте її закриття, на якому всі учасники – а це старшокласники загальноосвітніх закладів м Суми – отримали сертифікати, найактивніших було відзначено грамотами.

5 січня відбулося підписання угоди про співпрацю Сумського державного університету з Lintech ICT Academy (Нігерія).

Він не робив відміток про відвідуваність, але студенти пропускали його лекції лише за серйозних обставин, писав унікальні праці з патофізіології, а вільний час віддавав родині і футболу. Таким згадують колеги, рідні й колишні учні доктора медичних наук, професора, ексзавідувача кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Олександра Васильовича АТАМАНА.

28 грудня іноземні здобувачі освіти першого курсу навчального-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту і підготовчого відділення Департаменту міжнародної освіти відвідали університетську бібліотеку.

23 грудня у Центрі ветеранського розвитку, що працює на базі Сумського державного університету, відбулось вручення сертифікатів і свідоцтв про завершення навчання слухачам курсу за програмою «Організація роботи фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб».

20 грудня на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

1 грудня з ініціативи кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету за підтримки КНП СОР  «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» відбулась просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з СНІДом.

Представники Сумського державного університету взяли участь у конференції «Суспільно орієнтоване навчання для відбудови України», що відбулась у межах проєкту ServU в Українському католицькому університеті з 28 до 30 листопада.

9 листопада в Сумському державному університеті відбулось планове засідання вченої ради. Головним питанням порядку денного стали підсумки роботи у 2022-2023 навчальному році та основні завдання на 2023-2024 н.р. щодо формування контингенту осіб, які навчаються за усіма освітніми та освітньо-науковими рівнями, курсами тощо.

27 жовтня Сумський державний університет гостинно приймав у своїх стінах гостей зі шкіл міста Суми. Понад півсотні класних керівників випускних класів та заступників директорів з навчальної роботи ближче ознайомились з матеріально-технічною базою провідного українського закладу вищої освіти.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]