Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

З 14 грудня в бібліотечно-інформаційному центрі Сумського державного університету діє виставка-конкурс «Життя в стилі ЕКО» в рамках проекту «Зелена бібліотека». Учасники конкурсу – студенти СумДУ та учнівська молодь м. Суми, представили арт-об’єкти зі сміття і непотрібних речей, малюнки і постери з ідеями вирішення екологічних проблем, переробки та утилізації сміття. Виставка проходить за підтримки Ґете-Інституту.

 

14 грудня в літературній вітальні відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу, де з 80 робіт було відібрано 25 номінацій. Всі учасники отримали призи від спонсорів та інформаційні брошури зі сталого розвитку, сортування та переробки сміття, розроблені співробітниками бібліотеки СумДУ.

Свої ідеї щодо збереження екології висловили запрошені гості. Директор бібліотеки СумДУ Тетяна Маринич представила проект «Зелена бібліотека», що включає програму роздільного збору та утилізації сміття, а також розробку і поширення інформаційних матеріалів для популяризації еко-культури і зеленого стилю життя. Фотограф Національної спілки фотохудожників України Сергій Бугаєнко презентував фотороботи із серії «Бережемо рідні краєвиди», які демонструють як чарівні пейзажі Сумщини, так і екологічні проблеми – гори сміття, зрубані дерева, випалені поля, забруднене повітря. Сумський науковець, розробник проекту «FoodBioPack» Дмитро Бідюк продемонстрував власний винахід органічного екологічно безпечного посуду та упаковки, що в майбутньому дозволить позбутися шкідливого пластику та одноразових пакетів. Волонтери СумДУ розповіли про екологічний рух університету та систематичні акції із прибирання та сортування сміття.

Відвідати виставку можна в бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ (2 поверх) до кінця 2018 року. Також доступна віртуальна виставка на сайті бібліотеки.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua