Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
чисте небо
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

10 грудня ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка зібрав у Сумському державному університеті любителів українського слова з усієї області. Окрім хореографічного й вокального колективів університету, учасників вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, перший проректор СумДУ Василь Карпуша та завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ Олена Ткаченко.

«Від імені нашої 12-тисячної родини щиро вітаю вас. У СумДУ ви можете почути не лише українську мову. Нині тут навчаються студенти з 50 країн світу. Але українська – завжди в пріоритеті: вона рідна, наша мова. Бажаю, щоб ви й надалі були такими ж активними провідниками української мови, тому що слово лікує, а іноді  й вбиває. Отже, той, хто ним володіє, володіє практично всім!» – звернувся до переможців першого етапу Василь Карпуша.

Цього року завдання конкурсу вже традиційно були  розділені на чотири групи: для закладів І-ІІ рівня акредитації (гуманітарного та негуманітарного рівнів) та для закладів ІІІ-ІV рівнів відповідно. Результати оприлюднять після засідання членів журі конкурсу. Автор найкращої роботи представить свій навчальний заклад на всеукраїнському рівні.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua