Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
23
Вівторок
квітня
хмарно
10° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

7 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулася ділова гра «Шляхами права» між студентами І курсу юридичного факультету СумДУ та учнями Сумської приватної гімназії лінгвістики і права «Просперітас».

Усього у правовому протистоянні взяло участь три команди, серед яких дві студентів – «Праволюби», «Нащадки Пилипа Орлика» та одна учнів – «Діти Феміди». Юні знавці зіграли кілька конкурсів: візитівка, правова вікторина, юрист консультує, криміналіст та бліц-турнір. Змогли розважитися та випробувати свої знання і глядачі, яким запропонували розгадати «чорну скриньку».

Оцінювали виступи учасників ділової гри організатори зустрічі – викладачі юридичного факультету СумДУ та відділ позанавчальної роботи.

За результатами усіх конкурсів ІІІ місце посіла команда «Праволюби», ІІ  – «Нащадки Пилипа Орлика», а І місце дісталося гостям – команді «Діти Феміди». Усі учасники були нагородженні солодкими подарунками.

За словами провідного фахівця відділу позанавчальної роботи СумДУ Анни Костіної, отримані знання під час ділової гри «Шляхами права» допоможуть молоді стати освіченішою та законослухнянішою.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
378
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua