Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

5 квітня на базі Сумського державного університету пройшла традиційна розважальна «Гуморина» для старшокласників сумських загальноосвітніх шкіл №6, 9 та 19, присвячена Дню гумору.

Організатори заходу - гурток «Краяни» - презентували глядачам насичену програму: цікаві конкурси, вокальні номери, читання гуморесок та оригінальні сценки. У свою чергу школярі самостійно підготували різноманітні жартівливі виступи. Вигадуючи підписи до запропонованих малюнків, учні проявили свою дотепність та неординарне мислення.

Головним гостем свята став член Національної спілки письменників України, журналіст, гуморист та композитор Григорій Єлишевич. Він поділився кумедними ситуаціями зі свого життя та особистими спостереженнями, прочитав власні гуморески і виконав авторські пісні. Наприкінці зустрічі Григорій Львович відмітив теплу й дружню атмосферу, яка панувала в залі, й оголосив переможців конкурсів. Найактивніші учасники отримали солодощі, а відомий гуморист – оплески вдячних глядачів та подарунок.

Юлія Ярич
гурток «Аматорська журналістка»

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
154
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua