Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

25 квітня у літературній вітальні бібліотеки СумДУ журналісти 4 курсу пройшли «шляхом Великої перемоги» воєнних журналістів та фотокореспондентів.

Студенти підготували виступи про відомих воєнних публіцистів, дикторів, поетів. Презентації супроводжувалися слайдами з фотографіями відчайдушних воєнних фотокореспондентів.

У воєнні роки своєю «вогненною лірикою» з особливою силою запалювали серця публіцисти Олексій Толстой, Петро Лідов та ін. Ідеологічно спрямовані нариси публіцистів заповнювали собою інформаційний голод під час війни. Вони породжували образи ворога і солдата-героя.

Студенти згадали і про легендарного диктора Великої Вітчизняної війни Юрія Левітана. Його виразний тембр голосу піднімав бойовий дух людей. Сам Адольф Гітлер вбачав у його промовах велику загрозу для своєї перемоги. За життя радіодиктора обіцяли від 100 до 250 тисяч марок.

Презентуючи воєнну поезію, згадали про Маргариту Алігер і її поему «Зоя», присвячену вісімнадцятирічній героїні Зої Космодем’янській.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
87
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua