Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із 22 жовтня по 2 листопада в інформаційно-бібліографічному відділі Бібліотеки Сумського державного університету проходять Дні інформації. До уваги відвідувачів бібліотеки пропонується понад 440 найменувань (книги, посібники, словники, матеріали конференцій, автореферати, дисертації, наукові періодичні видання) з мовознавства, економіки та фінансів, енергетики, права, техніки, художньої літератури та ін.

На виставці презентовано 39 видань співробітників університету, серед яких – наукові праці В.А. Марцинковського, С.Ю. Лебедєва, П.В. Тархова, В. І. Симоновського, Н. В. Мішеніної, Г. П. Калантаєвської, Л. Г. Мельника та інших. Також представлена наукова література обмінних фондів бібліотек університетів Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Ужгорода тощо.

Особливої уваги заслуговує підручник «Основи теорії різання матеріалів» – претендент на здобуття Державної премії України. Серед співавторів видання професор СумДУ Вільям Залога.

Для ознайомлення представлені словникиіз серії «Із словникової спадщини», започаткованої Інститутом енциклопедичних досліджень НАН України. Ці видання,створені в 30-х рр. минулого століття, є надзвичайно актуальними в умовах становлення термінологічної системи української мови. Із репринтами унікальних раритетних видань ви можете ознайомитися на виставці нових надходжень.

Бібліотека продовжує поповнювати фонди енциклопедіямита словниками («Енциклопедія сучасної України»), а також літературою з питань енергетики та енергозбереження.

До уваги відвідувачів бібліотека пропонує книги з історичної тематики, серед яких – «Клейноди Славного Війська Запорозького Низового» та друге доповнене видання «Пересопницьке Євангеліє. 1556-1561», що містить транслітерований текст змісту книги.

Потрібну літературу Ви можете переглянути в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки СумДУ, ауд.212.

Список видань

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки СумДУ,
 Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua