Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

29 жовтня у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття виставки «Батік-фест». Відвідувачі мали змогу побачити роботи дев’яти майстринь з розпису по тканині авторської студії «Батік». Серед них – і картини студентів і випускників СумДУ.

Упродовж зустрічі присутні дізналися про тонкощі технології оригінального способу прикрашання тканини, почули історію виникнення розпису та напрямків цього мистецтва. На виставці презентовані роботи Алiни Челядіної, Iнни Корчан, Альони Мюлiнг, Iванни Зiнчук, Анастасiї Федорової, Анастасiї Мирошниченко, Тетяни Нелiної, Людмила Борзунової та Ольги Панфiлової. Авторка художніх робіт, випускниця СумДУ, Аліна Челядіна прочитала вірш, який вона спеціально підготувала до дня відкриття виставки.

 «Упродовж 15 років до нашого гуртка приходять люди різноманітних професій,  які так чи інакше не можуть повністю реалізувати свій творчий потенціал на роботі. Саме батік пробудив у  них спрагу до творчості та відкрив нові можливості для самореалізації», – зауважила керівник студії «Батік» Тетяна Суркова.

Переглянути ексклюзивні роботи можна у літературній вітальні бібліотеки СумДУ кожного робочого дня з 9.00 до 16.30  до 25 листопада 2012 року. Якщо у вас виникло бажання спробувати свої сили у розписі тканин за технікою «батік», маєте можливість записатися до студії за тел. +38(097)5540343 Тетяна Миколаївна Суркова.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua