Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із 11 по 22 лютого в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки Сумського державного університету проходять Дні інформації. До уваги відвідувачів пропонується понад 380 найменувань(книги, посібники, матеріали конференцій, дисертації, автореферати, наукові періодичні видання) з економіки та фінансів, енергетики, екології, права, математики, техніки, художньої літератури та ін.

На виставці презентовано 18 видань співробітників університету, серед яких наукові праці А. Д. Погребняка, В. О. Залоги, А. А. Барвінського, Д. О. Власенка, Ю. М. Мельник, М. В. Брюханова, Т. П. Говорун, В. М. Нагорного та ін.

Також представлена наукова література з обмінних фондів бібліотек університетів Києва, Харкова, Львова, Луганська, Тернополя, Ужгорода, Варшави (Politechniki Warszawskiej)та ін. Зокрема, з обмінного фонду Київського національного університету до бібліотеки надійшли підручники: «Теорія міри та інтеграла» (В. М. Радченка), «Квантова механіка та її використання у прикладній фізиці» (В. І. Висоцького), «Функціональний аналіз» (Д. А. Клюшина), «Полімерна хімія» (Ю. П. Гетьманчука) та ін.

Понад 60 видань отримано у дар від авторів, читачів та видавництв. Також заслуговують на увагу видання краєзнавчої тематики, серед яких і книга голови громадської культурно-мистецької організації «Паліцинська академія» М. Теслі «Перелом». У ній висвітлюється діяльність «Попівської академії», яка стала центром освіти і культури на Слобожанщині.

Вражає своєю самобутністю яскраво ілюстроване видання «Київ: історія, архітектура, традиції», яке розповідає про заснування столиці України, давні традиції самоврядування, архітектурні символи тощо. Для ознайомлення представлена художня література представників письменницького осередку Грузії, Вірменії та Азербайджану.

Працівники інформаційно-бібліотечного відділу радять ознайомитися із виданням «Академії наук країн Європи» (2012 р.), у якому комплексно відображено становлення та основні напрямки наукових досліджень академій наук, значну увагу приділено українській академічній думці як складовій європейського наукового простору.

Також фонд бібліотеки поповнився книгами «Як редагувати Вікіпедію» та «Сокіл: Опера, клавір» Д. Бортнянського, які були подаровані представником «Вікімедіа Україна» під час одного з візитів до нашого університету.

На виставці презентовані матеріали конференцій різного тематичного спрямування, серед яких збірник доповідей «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві».

Потрібну літературу Ви можете переглянути в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки СумДУ, ауд. 212.

Список видань

Інформаційно-бібліографічний відділ
бібліотеки СумДУ,
відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua