Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
трохи хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Із нагоди 199-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря впродовж двох днів – 11 та 12 березня – кафедра журналістики та філології разом із працівниками Бібліотеки СумДУ провели літературні вечори: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу…» та «Тарас Шевченко. Життя та творчість» для першокурсників факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

Святкування шевченківських днів стало традицією в СумДУ. Цього року зустріч пройшла у форматі живого спілкування та обміну думками. Студенти читали вірші напам’ять, обговорювали літературну спадщину Кобзаря, до якої за 47 років земного життя поета ввійшло чимало поезій, поем, повістей, п’єс, статей, листів тощо. Також присутні переглянули відеопрезетацію творів живопису та цікаву книжкову виставку, до якої увійшли репринтні видання Тараса Шевченка.

«Для багатьох поколінь українців (і не тільки) Шевченко означає так багато, що створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо. Однак Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний», – зауважила викладач кафедри журналістики та філології Олена Переломова. На її думку, волею історії він ототожнений з Україною і разом із нею продовжує жити в пам’яті народу, відзиваючись на його нові болі і думи, вбираючи в себе нові дні і новий досвід.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua