Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

21 березня в літературній вітальні Бібліотеки СумДУ відбувся літературно-музичний вечір «На гостинах у Мельпомени» для студентів-першокурсників факультету ТеСЕТ.

Вихованці гуртка «Краяни» (керівник – провідний фахівець відділу позанавчальної роботи Неля Лінькова) перевтілилися в образи Лілеї з поеми Тараса Шевченка, булгаківської Маргарити, Тетяни, що пише листа Онєгіну, Роксолани, музи Мельпомени.

Під час зустрічі присутні почули про основоположників театру в Сумах – Михайла Бабича та Дмитра Корепанова, дізналися про систему відомого режисера Костянтина Станіславського, відкрили для себе французьку акторку Сару Бернар, взяли участь у театральній вікторині.

«У театрі глядачі занурюються в уявний світ, створений мовою жесту і слова, музичним, сценографічним і світловим оформленням», – зазначила бібліотекар Алла Крекшина. Вона зробила екскурс в історію театру періоду Стародавньої Греції, за часів Шекспіра, а також представила студентам тематичну книжну виставку про відомих театральних діячів і шедеври драматургії.

Гість вечора – артист-вокаліст Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна Петро Челялі – поділився зі студентами власними враженнями від роботи у «храмі мистецтва». На його думку, для актора найважливіше – взаємодіяти з публікою, відчувати її настрій. Він виконав для студентів українські пісні «Дивлюсь я на небо» та «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» і стисло розповів про прем’єрні вистави театру – філософську драму «За зачиненими дверима», комедію «Дайте бабусі вічний спокій», комедію-фарс «Віват, фараони!».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
150
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua