Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

26 березня студентський ректорат СумДУ спільно з гуртком інтелектуальної творчості студентів «Ерудит» провів міжфакультетський турнір з «Брейн-рингу». За звання найрозумніших боролися 6 команд.

За підсумками гри третє місце виборола збірна команда ЕлІТу та ФЕМу «Група «Здоров’я»». У напруженому фіналі  на другій сходинці опинилися майбутні юристи «ЮР-Фак», а перемогу здобула команда «Богомол» (ЕлІТ).

Студентський ректор СумДУ Михайло Оприско подякував учасникам за активну та цікаву гру, а також вручив призерам почесні грамоти. Усі команди отримали солодкі подарунки.

Сумський державний університет разом із студентським ректоратом вітає переможців та бажає і надалі розвивати свою ерудованість!

Тетяна Веремєєва

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
155
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua