Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Сумського державного університету на тиждень прийняли до свого творчого колективу колег із Брянського державного університету ім. І. Г. Петровського (Російська Федерація). Стажування відбулося в рамках договору про співробітництво між факультетом іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ і факультетом психології, реклами та зв’язків з громадськістю БДУ ім. І. Г. Петровського.

Для брянської делегації, яку очолила д. соціол. н., проф., завідувач кафедри соціології, реклами та зв’язків із громадськістю Валентина Гостєніна, було організовано насичену програму. Гості відвідали лекції з фахових предметів – «Історії реклами», «Теорії і методики рекламної та PR-творчості» тощо, взяли участь у тренінгу з міжкультурної комунікації та майстер-класі заслуженого художника України, викладача кафедри журналістики та філології Олександра Чередниченка. 

Російських і українських студентів об’єднав спільний рекламний проект, у ході якого творчі групи підготували візитку спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю», створили соціальну рекламу «Дорога. Безпека. Життя». Проекти юних рекламістів вирізнялися індивідуальним підходом та креативністю. Для ефективної роботи на кафедрі журналістики та філології є всі умови: комп’ютерний клас, навчальні радіо- та телестудії.

Як зазначив старший викладач, заступник завідувача кафедри журналістики та філології  Ярослав Яненко, на сучасному медійному ринку актуальною є проблема створення якісного інформаційного продукту на соціальну тематику. Тож завдання студентів – внести нові ідеї та бачення.

Рекламісти з Брянщини ознайомилися з матеріальною базою СумДУ, у тому числі бібліотечно-інформаційним центром, побачили пам’ятки архітектури міста.

Завідувач кафедри журналістики та філології, проф. Олена Ткаченко наголосила, що така співпраця підтверджує спроможність СумДУ готувати студентів з усіх країн світу.

«Стажування в СумДУ дозволило дізнатися багато цікавого і, звичайно, знайти нових друзів», – поділилася враженнями студентка другого курсу Даша Молчанова.

Нагадаємо, що у квітні 2013 року наші студенти-рекламісти здобували міжнародний досвід в БДУ ім. І. Г. Петровського.

Маргарита Рилова, Анастасія Нємцева,

група ЖТ-02

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua