Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

14 листопада в літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбувся захід «Українська мова – життя духовного основа», присвячений Дню української писемності та мови.

Захід був проведений кафедрою журналістики та філології СумДУ та бібліотекою СумДУ. У заході взяли участь аспіранти цієї кафедри Ольга Гришко, Дар’я Лаврик та студенти третього курсу спеціальності «Журналістика». Бібліотека приготувала чудову виставку книг – підручників та словників з української мови.

Під час заходу присутні переглянули презентацію соціальної реклами на тему української мови. Обговорили інтерв’ю з мовознавцем Іриною Фаріон. Читали власні вірші, обговорювали словник Лесі Ставицької «Українська мова без табу», дискутували щодо культури української мови, культури спілкування, як заохотити і примусити розмовляти державною мовою. Як зазначила під час заходу доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики та філології СумДУ Олена Переломова, культура мови – це проблема, що так чи інакше наявна в усякій національній спільноті і буває предметом публічного обговорення та пильної уваги мовознавців, письменників, в цілому людей, небайдужих до виражальних можливостей слова або до престижу своєї мови. Адже літературна мова в усіх народів відрізняється від розмовної, «народної», і потребує постійного дбайливого догляду, культивування.

Бібліотекар Алла Крекшина

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua