Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти Сумського державного університету долучилися до літературно-документального альманаху, присвяченого 28-й річниці Чорнобильської трагедії. Захід відбувся 24 квітня в літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Для глибшого емоційного ефекту ведучі додали контрастів у розповідь про аварію на ЧАЕС. Вони акцентували, як у мирні будні 1986 року на фоні пишного цвітіння садів та очікування першотравневих свят увірвалася ядерна стихія.

Студенти переглянули документальний фільм, що розкрив причини аварії на Чорнобильській АЕС; умови, в яких працювали ліквідатори; вплив радіації на здоров’я людини.

Відповідний музичний супровід допоміг присутнім зануритися у розповідь і осягнути увесь масштаб технологічної катастрофи, наслідки якої відчутні до сьогодні. На знак пам’яті про цю болючу сторінку української історії студенти запалили свічки.

Зустріч підготував відділ позанавчальної роботи,  учасники гуртка «Краяни» та працівники бібліотеки СумДУ.

У Сумському державному університеті щороку вшановують пам’ять жертв Чорнобильської трагедії. Студентам СумДУ демонструють документальні фільми, проходять зустрічі з ліквідаторами, які діляться спогадами про трагічну квітневу ніч та боротьбу  з атомною стихією.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua