Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Співробітниця бібліотеки Сумського державного університету Яна Жерьобкіна взяла участь у польсько-українському форумі молодих бібліотекарів «Бібліотека без кордонів» у м. Жешув. Вона відвідала Польщу у складі української делегації, що налічувала 15 бібліотекарів з усієї України.

Під час доповіді «Бібліотека Сумського державного університету: новий інформаційний простір» Яна Жерьобкіна розповіла про інноваційні технології та сучасні сервісні можливості бібліотеки СумДУ.

Польські та українські колеги дізналися про електронний каталог бібліотеки СумДУ, що дозволяє здійснювати багатоаспектний пошук документів через Інтернет, віддалено замовляти друкований примірник для отримання в бібліотеці, завантажувати повнотекстові електронні версії. Учасники форуму відзначили комп’ютеризованість бібліотечної системи Сумського державного університету.

Під час поїздки бібліотекар СумДУ ознайомилася з досвідом роботи чотирьох філій Воєводської та міської бібліотеки Жешува, а також однієї з найсучасніших бібліотек м. Ярослав. Крім того, вона взяла участь у флеш-мобі з читання поезії на головній площі Жешува, що проводився в рамках Сходу культури, а також відвідала виставку української та польської поезії.

Організатором форуму виступила Воєводська і міська бібліотека м. Жешува. Партнер української делегації – Українська бібліотечна асоціація та програма «Бібліоміст».

За словами представниці СумДУ, поїздка сприяла поглибленню знань про інноваційні бібліотечні сервіси та послуги, обміну досвідом між колегами, налагодженню книгообміну та започаткуванню професійних зв’язків із перспективою подальшої співпраці.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua