Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Психологічні тренінги для кураторів академічних груп і заступників деканів з виховної роботи на тему «Рефлексивна культура та рефлексивна компетентність» відбулися 9-12 лютого в літературній вітальні бібліотеки СумДУ. Загалом тренінги зібрали 70 учасників, серед яких –  представники всіх факультетів, Медичного інституту та підготовчого відділення.

Основна увага була зосереджена на активізації індивідуальних здібностей та подоланні бар’єрів у спілкуванні. Під час інтерактивних психологічних вправ учасники мали змогу краще пізнати особистісний потенціал, проаналізувати свій внутрішній світ та психічні стани, переосмислити процеси самосвідомості, отримати об’єктивний зворотній зв’язок зі співрозмовниками.

Організатори тренінгів – начальник відділу позанавчальної роботи Наталія Гордієнко, практичні психологи Прасковія Сахно та Людмила Колісник.

На переконання психологів, у Сумському державному університеті приділяється значна увага розвитку особистості всіх учасників навчально-виховного процесу: і студентів, і професорсько-викладацького складу. Це допомагає створити сприятливий мікроклімат в університетському середовищі.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua