Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У Сумському державному університеті підбили підсумки обласного творчого конкурсу серед школярів «Моя мама – професіоналка». У конкурсі взяли участь понад 100 школярів міста і області. На малюнках та в есе вони представили професії своїх мам, серед яких – викладачі, телеведучі, лікарі, пекарі, візажисти тощо.

Переможців нагороджували голова координаційного центру гуманітарної політики СумДУ Ніна Світайло та голова профспілкової організації СумДУ Валентина Боровик.

Конкурс відбувся в рамках проекту «Нові традиції на Сумщині: святкуємо День Матері». Організатори – ГО «Інтелект Сумщини» спільно з управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Крім того, у СумДУ відзначили переможців конкурсу есе серед школярів міста на тему «Моє європейське майбутнє», що пройшов у рамках святкування Днів Європи в Сумах. Організатори – центр європейської і євроатлантичної інформації, що діє на базі СумДУ, та ГО «Центр європейських ініціатив».

Обидва нагородження відбулися 15 травня в літературній вітальні СумДУ.

 

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
156
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua