Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
0° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

В рамках телешоу «IceGuys» студенти Сумського державного університету представили широкому загалу короткометражний фільм до Дня закоханих.

З перших секунд  глядач поринає у захоплюючий сюжет, адже за сценарієм головний герой має на меті знайти дівчину та провести з нею романтичний вечір на свято закоханих. Йому допомагають друзі, які приймають рішення підтримати однокурсника. Хлопець вчиться грати на гітарі, співати, танцювати, гарно одягатися та галантно поводитися із дівчатами… Що з того виходить – глядач бачить  в кінці ролика, адже інтрига тримається аж до самого завершення.

Цікава сюжетна лінія короткометражного фільму переплітається зі вставками-інтерв’ю. «Кого ви будете вітати на День святого Валентина?», «Розкажіть про відомі вам методи пікапу…» - з такими запитаннями юні журналісти звернулися до студентів і отримали відверті, оригінальні відповіді.

Ролик містить також короткі історичні відомості про походження свята всіх закоханих, традиції його відзначення в інших країнах світу. Особливої романтичності додає хореографічна постановка й виконання пісні про кохання (автор і виконавець  Богдан Власенко). Красиво, пізнавально і… з гумором!  Головний ініціатор та керівник медіапроекту Arti Mulai про створення ролика розповів наступне:  «Телешоу знімали з метою розважити людей, додати їм гарного настрою. А що може більше підвищити настрій, аніж гарний легкий гумор? Де любов, там і сміх... Думаю, учасникам телепроекту вдалося досить вдало провести цю паралель. Так це чи ні – дивіться, оцінюйте наші напрацювання».

До створення фільму були залучені першокурсники факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Автори сценарію - Софія Постолатій і Тетяна Литвинова, головну роль виконує Валерій Леон, ведучі – Анастасія Гудиліна, Софія Постолатій, Тетяна Литвинова, Альона Довгополова, Вікторія Гичкаленко, Анастасія Вихрова, Анастасія Храпаль, Ярослав Жоха, Богдан Власенко, Аркадій Коваленко, автор хореографічної постановки – Анастасія Вихрова, участь взяли -  Юлія Тімченко, Владислава Рудоменко, Валерія Ахрамєєва, камера та монтаж -  Arti Mulai.

Керівник і учасники проекту вдячні начальнику комплексу громадського харчування Олександру Чеховському, бібліотечно-інформаційному та культурно-мистецькому центрам за допомогу в проведенні зйомок короткометражного фільму.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
163
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
722
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua