Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

15 лютого у літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбулася святкова програма, присвячена Дню закоханих.  Захід мав назву «Кохання у творах класиків». Гості свята, в основному першокурсники, не тільки більше дізналися про історію зародження та відзначення Дня святого Валентина, про традиції святкування в інших країнах,  але й взяли участь у конкурсі валентинок та у літературній вікторині, яку підготувала організатор масових заходів бібліотеки Алла Крекшина. Але найголовніше – через призму творчості класиків різних часів і країн, перед учасниками заходу було розкрито всю красу й переживання романтичних стосунків.

Програма свята містила ряд сценок, які виконали учасники гуртка відділу позанавчальної роботи «Краяни» (керівник Неля Лінькова). Глядачі із задоволенням переглянули діалоги у виконанні Ірини Білик і Богдана Власенка (Ромео і Джульєтта), Оксани Волошенко і Юрія Малявки (Наталка і Петро), Анастасії Гудиліної і Сергія Гришка (Наташа Ростова й Андрій Болконський), Юлії Лазуткіної й Аркадія Коваленка (Тетяна Ларіна  і Євгеній Онегін), Оксани Опарій і Андрія Єрмоленка (Лукаш і Мавка), Софії Постолатій і Олександра Семича (Асоль і Грей).

Радість пісні дарували всім присутнім вокальні солісти Маргарита Сахно, Поліна Гречішкіна і Ярослав Щекотін (культурно-мистецький центр СумДУ).

Після завершення свята його учасники та гості поласували тортом, спеціально випеченим для заходу. Солодкий семикілограмовий дарунок, як і годиться до Дня Святого Валентина, мав форму серця та рожеве забарвлення. Організатори і студенти щиро вдячні начальнику комплексу громадського харчування Олександру Чеховському за смачне доповнення святкової програми.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua