Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
21
Четвер
березня
трохи хмарно
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Згідно з рейтингом QS Emerging Europe & Central Asia 2016 Сумський державний університет третій рік поспіль увійшов до топ-100 рейтингу та до п’ятірки кращих університетів України (КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ», ХНУ ім. Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», СумДУ). Таким чином, університет утвердив свої позиції в рейтингу, незважаючи на суттєві зміни в методиці та збільшення кількості учасників.

Рейтинг QS EECA спрямований на дослідження простору вищої освіти Східної Європи, Балкан, Туреччини, країн Балтики, Середньої Азії та інших країн пострадяського простору. З понад 3500 університетів регіону до рейтингу увійшли лише 200 кращих вишів, з яких 14 – з України. Загалом компанія QS розглядала близько 30 українських вишів щодо входження до рейтингу.

Половина від загальної кількості балів в методиці рейтингу займають експертні оцінки більше 70 тисяч представників академічного середовища та 40 тисяч роботодавців з усього світу. Рейтинг також враховує наукометричні показники з бази даних Scopus, вебометричні показники з рейтингу Webometrics, інші кількісні та якісні показники діяльності вишів.

Нагадаємо, що згідно з загальносвітовим рейтингом QS, який вважається одним із найпрестижніших у світі, Сумський державний університет посідає 4 позицію серед вишів України та входить до 5% кращих ВНЗ світу.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
667
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua