Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

14 лютого у Літературній вітальні інформаційно-бібліотечного центру Сумського державного університету відбувся конкурсно-розважальний захід під назвою «Муза і Мельпомена на службі у кохання». Його організаторами виступили відділ позанавчальної роботи, культурно-мистецький та інформаційно-бібліотечний центри СумДУ.

Для участі в конкурсі були запрошені старшокласники загальноосвітніх шкіл №26 та №27, студенти І курсу факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. У складі журі – провідні фахівці відділу позанавчальної роботи, культурно-мистецького центру та представники студентства.

Ведучими цікавих конкурсів для закоханих пар стали Станіслав Скачедуб та Софія Постолатій, їм допомагали Анастасія Гудиліна, Вікторія Гичкаленко та Норік Барсегян.

Перемогу здобули представники сумської школи №26. Переможці, а також всі інші учасники та вболівальники отримали нагороди –смачну святкову випічку, приготовану працівниками комплексу громадського харчування.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua