Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Нещодавно керівництвом та працівниками Департаменту міжнародної освіти Сумського державного університету було організовано оригінальний та цікавий захід для іноземних студентів. Захід відбувся на базі спортивно-оздоровчого закладу «Універ», в ньому взяли участь 60 першокурсників з Індії, які здобувають освіту саме в СумДУ.

Для студентів-іноземців було організовано цікаву культурно-розважальну програму, вони взяли участь в іграх і конкурсах, які для них підготували. Також посмакували шашликами й кулішем. Одним словом – гарно провели час, відчувши на собі справжню українську гостинність і щирість, краще познайомилися з менталітетом країни, в якій навчаються, а також розповіли про культуру Індії. (До слова: 26 січня – в Індії відзначають велике національне свято – День Республіки).

«Наші іноземні студенти були дуже щасливими того дня – і це для нас найбільша подяка та найкраща характеристика проведеної роботи! – прокоментувала проведення заходу заступник директора Департаменту міжнародної освіти з виховної роботи та гуманітарних питань СумДУ Юлія Кац. – Включившись у програму, студенти із таким задоволенням брали участь у конкурсах, що було очевидним – цей захват непідробний та щирий! Через погодні умови нам довелося скасувати катання на лижах, однак на санчатах хлопці й дівчата покаталися. Вже залишаючи базу «Універ», задоволені студенти дякували й прохали: «Ми хочемо приїздити сюди ще!». Такими щасливими вони не були вже давно…».

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
82
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
708
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua