18
Четвер
липня
розірвані хмари
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Нещодавно керівництвом та працівниками Департаменту міжнародної освіти Сумського державного університету було організовано оригінальний та цікавий захід для іноземних студентів. Захід відбувся на базі спортивно-оздоровчого закладу «Універ», в ньому взяли участь 60 першокурсників з Індії, які здобувають освіту саме в СумДУ.

Для студентів-іноземців було організовано цікаву культурно-розважальну програму, вони взяли участь в іграх і конкурсах, які для них підготували. Також посмакували шашликами й кулішем. Одним словом – гарно провели час, відчувши на собі справжню українську гостинність і щирість, краще познайомилися з менталітетом країни, в якій навчаються, а також розповіли про культуру Індії. (До слова: 26 січня – в Індії відзначають велике національне свято – День Республіки).

«Наші іноземні студенти були дуже щасливими того дня – і це для нас найбільша подяка та найкраща характеристика проведеної роботи! – прокоментувала проведення заходу заступник директора Департаменту міжнародної освіти з виховної роботи та гуманітарних питань СумДУ Юлія Кац. – Включившись у програму, студенти із таким задоволенням брали участь у конкурсах, що було очевидним – цей захват непідробний та щирий! Через погодні умови нам довелося скасувати катання на лижах, однак на санчатах хлопці й дівчата покаталися. Вже залишаючи базу «Універ», задоволені студенти дякували й прохали: «Ми хочемо приїздити сюди ще!». Такими щасливими вони не були вже давно…».

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
404
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
898
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua