Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

12 лютого у Сумському державному університеті відбулося щорічне нагородження активних волонтерів – студентів цього закладу вищої освіти. Подяками від імені керівництва університету були нагороджені не тільки волонтери, а й адміністрації 8 загальноосвітніх шкіл міста Суми та області, випускниками яких вони є. Так, почесні відзнаки за участь у волонтерському русі, пропаганду добровільної допомоги дітям-сиротам та дітям з обмеженими можливостями; за добро, щирість, за активну участь в акціях, підтримку здорового способу життя отримали: Тетяна Ащеулова, Вікторія Вовченко, Іван Воробйов, Вікторія Гичкаленко, Ольга Гончарова, Анна Денисенко, Юлія Коренівська ,Тетяна Третяк, Артем Хоменко. Начальник відділу соціальної роботи зі студентською молоддю СумДУ Ольга Тисячник та керівник волонтерського руху Анастасія Вихрова побажали педагогічним колективам подальших професійних успіхів, талановитих учнів та нових звершень в ім’я майбутнього України.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
82
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
708
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua