Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
трохи хмарно
-5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

24 лютого у м.Київ відбулися зйомки першого етапу «Ліги сміху». 14 команд-учасниць сезону разом зі своїми зірковими тренерами змагались за право виходу у наступну стадію, у тому числі одразу дві команди Сумського державного університету. Команда «Гостиница 72» виступала з тренером Владом Ямою, а «Ніколь Кідман» – з Надею Дорофєєвою. Ефіри цієї стадії сумчани зможуть побачити 16 і 23 березня.

А ось 2 березня на каналі «1+1» відбудеться трансляція четвертого Фестивалю «Ліги сміху», що проходив у м.Одеса з 26 січня по 4 лютого.

Із 172 команд до другого туру було відібрано 50, в тому числі 3 команди Сумського державного університету –  «Гостиница 72», «Ніколь Кідман» та  «Жіноча збірна Бездрика». Дві з них-–– «Ніколь Кідман» та «Гостиница 72» – за результатами відбору увійшли в двадцятку команд гала-концерту телевізійного проекту.Це безпрецедентний випадок: дві команди з одного закладу вищої освіти виступатимуть у гала-концерті міжнародного фестивалю.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
142
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
718
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua