Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

У ці травневі дні ми відзначаємо День пам'яті та примирення й святкуємо День Перемоги. День Перемоги завжди був і залишається для українців важливою датою. Адже завдяки подвигу ветеранів ми маємо можливість жити сьогодні, молодь – здобувати освіту, дивитися у майбутнє, старше покоління – насолоджуватися неповторністю моментів кожного дня.

Наш обов’язок – підтримувати вічний вогонь пам'яті й глибокої шани до тих, хто пройшов через пекельний вогонь страшної війни, відгомін якої буде чутно у віках.

Із вдячністю низько вклоняємося перед учасниками бойових дій, солдатськими вдовами, дітьми війни. Бажаємо всім мирного неба, ясного сонця та всього найкращого в сьогоденні! Від усієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги!

Подвиги ветеранів назавжди у наших серцях. Історія невмируща, так само, як і мужній український народ, який дорогою ціною виборов Перемогу для прийдешніх поколінь. Схиляємо голови у скорботі за загиблими. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 

Ректор СумДУ, проф.                                                                     А.В. Васильєв

Голова профкому працівників СумДУ                                             В.О. Боровик

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua