Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

4 та 5 травня в місті Дніпро пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. В чемпіонаті взяли участь близько 300 учасників, серед яких здійснювався відбір на Чемпіонат Європи U-23, який пройде з 9 по 11 листопада в Будапешті (Угорщина).

Серед переможців та призерів – і студенти Сумського державного університету. Серед чоловіків у ваговій категорії 81 кг чемпіоном став представник факультету технологічних систем та енергоефективних технологій Дмитро Цюх.

Серед жінок у ваговій категорії 52 кг бронзову нагороду отримала представниця Медичного інституту (спеціальність «Спорт») Анжела Титаренко.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua