Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

В оновленому рейтингу бази даних Scimago Journal & Country Rank  журнал факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету «Журнал нано- та електронної фізики» (jnep.sumdu.edu.ua) посідає першу та третю позиції серед українських наукових видань в галузях: Material Science http://www.scimagojr.com/journalrank.php?country=UA&area=2500 та Physics and Astronomy  http://www.scimagojr.com/journalrank.php?country=UA&area=3100

Якщо проаналізувати особисті наукометричні показники журналу http://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=21100210917&tip=sid&clean=0, то можна побачити, що основні  характеристики невпинно зростають із року в рік, що в першу чергу можна пояснити наполегливою працею редколегії журналу та зростання авторитету журналу серед наукової спільноти.

SCImago Journal & Country Rank є загальнодоступним порталом, який включає в себе журнали та наукові індикатори країн, розроблені з інформації, що міститься  в базі даних Scopus®Elsevier BV ). Ці показники можуть бути використані для оцінки та аналізу наукових областей порівняння рейтингу журналів, рейтингу країн тощо.

Дані рейтингу  SCImago Journal & Country Rank використовують в своїй роботі загальновідомі бази та рейтинги такі як QS, Scopus та інші.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua