Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Щиро вітаємо колектив Сумського державного університету зі святом людей, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості – Днем науки!

У сучасному динамічному світі місце кожної розвиненої держави визначається її інтелектуальним ресурсом та створеними новітніми технологіями. На сферу науки покладено вкрай важливу місію – розвиток та ефективне використання інноваційних можливостей для модернізації та зміцнення конкурентоздатних позицій вітчизняного виробництва й покращення добробуту громадян.

Філософія діяльності Сумського державного університету спрямована на розвиток наукових досліджень як пріоритетних, що дозволяє перетворювати навчальний заклад у потужний науково-навчально-виробничий комплекс.

Завдяки нашій спільній наполегливій праці змінюється робота наукових шкіл, створюються передові технології, які засвідчують могутній науково-технологічний потенціал нашої держави.

Вітаючи зі святом всіх науковців, викладачів, аспірантів, майбутніх вчених – студентів, бажаємо, щоб вершини Науки завжди підкорялися вам. Зичимо кожному з вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових здобутків на славу Університету, Науки та України!

З повагою

Ректор Сумського державного університету, проф. Анатолій ВАСИЛЬЄВ

Голова профкому працівників Сумського державного університету Валентина БОРОВИК

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
223
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua