18
Четвер
липня
розірвані хмари
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

31 жовтня Сумська обласна організація Товариства Червоного  Хреста України передала Університетській клініці Сумського державного університету гуманітарну допомогу – два функціональні ліжка для денного стаціонару. Отримання гуманітарної допомоги стало можливим завдяки співпраці Сумської обласної організації Товариства Червоного  Хреста України з Фондом «Україна потребує допомоги» (Нідерланди), а також завдяки угоді про співпрацю, яку СумДУ підписав з сумським осередком ТЧХ в січні 2018 року.

Участь у заході взяли проректор з навчально-наукової роботи СумДУ Олександр Бріжатий, директор МІ Андрій Лобода, голова Сумської обласної організації Товариства Червоного  Хреста України Ігор Шаповал та головний лікар Університетської клініки СумДУ Ірина Моісеєнко.

«Завдяки появі двох функціональних ліжок в Університетській клініці СумДУ відтепер можливе повноцінне завершення лікувального та діагностичного процесу для співробітників та студентів СумДУ. Також це можливість проводити малоінвазивні та гінекологічні  оперативні втручання – тобто ті процедури, які потребують перебування пацієнта під наглядом лікаря», - зазначила Ірина Моісеєнко.

Для довідки. Університетська клініка Сумського державного університету створена за європейським зразком, лікарями якої є професорсько-викладацький склад Медичного інституту СумДУ.

У клініці проводять діагностику за сучасними методиками обстеження хворих: працює біохімічна лабораторія, кабінети функціональних методів дослідження та УЗД. Сучасне медичне обладнання забезпечує проведення таких обстежень як спірографія, томографія, реовазографія, ЕКГ, ЕЕГ. За призначенням лікаря проводиться широкий спектр медикаментозних та фізіотерапевтичних методів лікування пацієнтів, працює масажний кабінет, лікувальний басейн.

Проводиться лікування в умовах денного стаціонару: клініка надає стоматологічну допомогу, проводиться амбулаторна хірургія, медична та фізична реабілітація. Вертебрологічне відділення оснащене єдиним в області тракційним столом для безопераційного лікування грижі міжхребцевих дисків.

Фізіотерапевтичне відділення клініки укомплектовано новітньою апаратурою, за допомогою якої проводяться електротерапевтичні та магнітотерапевтичні процедури; аерозольтерапія, світлотерапія, ультразвукова терапія, масаж. Таке оснащення є унікальним для Сумської області і дає змогу проводити лікування за всіма нозологіями. Фізіотеапевтичне відділення є необхідною складовою для центру спортивної медицини та проводить реабілітацію висококваліфікованих спортсменів.

 

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
403
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
897
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua