Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

2 квітня в літературній вітальні Бібліотеки СумДУ відбувся літературно-розважальний вечір «Гумористичний калейдоскоп» для студентів-першокурсників.

Учасники гуртка «Краяни» (керівник – провідний фахівець відділу позанавчальної роботи Неля Лінькова) підготували до свята жартівливі монологи «Телефонні розмови», мінівистави в сучасному стилі по мотивам п’єс Вільяма Шекспіра «Отелло» та Івана Котляревського «Наталка Полтавка», театралізовані пісні-пародії з відомих кінофільмів.

Крім того, на присутніх чекали конкурси скоромовок, шарад, жартівлива вікторина. Переможці отримали солодкі призи.

Віршований конферанс від ведучих – майбутніх перекладачів Дар’ї Гаврись та Ганни Стрілко – додав «Гумористичному калейдоскопу» яскравих фарб.

«Смійтеся на здоров’я, адже сміх продовжує життя!» – саме під таким гаслом пройшов літературно-розважальний вечір, який підготували фахівці відділу позанавчальної роботи та Бібліотеки СумДУ.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
149
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua