Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

 Представник Міністерства закордонних справ України високо оцінив міжнародний вектор діяльності СумДУ1 вересня Сумський державний університет із робочим візитом відвідав Спеціальний представник МЗС України з питань Близького Сходу та Африки Геннадій Латій.

Під час зустрічі ректор СумДУ Анатолій Васильєв наголосив на багатовекторності міжнародної діяльності університету. З його слів, у закладі зростає контингент іноземних студентів, розвивається академічна мобільність із вишами Німеччини, Швейцарії, Польщі, Китаю та інших країн, реалізуються грантові проекти та програми подвійних дипломів.

Геннадій Латій високо оцінив діяльність університету у міжнародному науково-освітньому просторі та відзначив широку географію іноземних студентів СумДУ, у тому числі – із країн Близького Сходу та Африки.

«Ми зацікавлені у розширенні міжнародних зв’язків України, зокрема і в освітній сфері, тож цілком підтримуємо наміри Сумського державного університету», – акцентував Геннадій Латій.

Анатолій Васильєв поділився планами щодо розширення мережі представництв СумДУ за кордоном. Сторони обговорили перспективи співпраці університету та Міністерства закордонних справ для подальшого розвитку міжнародної діяльності СумДУ.

Представник МЗС ознайомився з науково-освітньою базою університету та широкими можливостями бібліотечно-інформаційного центру.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua