08
Середа
лютого
чисте небо
-9° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

Підведено підсумки участі Сумcького державного університету у Всеукраїнських студентських олімпіадах у 2015-2016 навчальному році. Кількість призових місць склала 41, що на 13 більше у порівнянні з минулорічними результатами.

Цього року університет має в своїй скарбничці перші місця за напрямами «Інженерна механіка»(спеціальність «Гідравлічні та пневматичні машини»), «Машинобудування» (спеціальність «Металорізальні верстати та системи»), «Інженерне матеріалознавство» (спеціальність «Прикладне матеріалознавство»), «Журналістика. Реклама і зв’язки з громадськістю», а також з навчальної дисципліни «Програмування обробки на верстатах з ЧПК».

Щодо кількісних показників, то найбільшу кількість призових місць, а саме - 13, отримав факультет технічних систем та енергозберігаючих технологій. Рекордсменом по кількісному збільшенню призових місць став Медичний інститут СумДУ з показником 12 місць у порівнянні з минулорічними 5.

«Щороку СумДУ – у лідерах серед українських вишів щодо перемог в студентських олімпіадах. У цьому навчальному році Сумський державний університет отримав найбільшу кількість призових місць у Всеукраїнських студентських олімпіадах за всю свою історію існування. Це свідчить про високий рівень підготовки спеціалістів, а в майбутньому висококваліфікованого випускника університету» - зазначив перший проректор Василь Карпуша.

 

За цим посиланням можна ознайомитися з розподілом місць та прізвищами переможців: http://www.sumdu.edu.ua/ukr/scientific/student-olympiads.html

СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
Конференція трудового колективу підбила підсумки діяльності СумДУ в 2022 році
31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.
СумДУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Альте (Грузія)
27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]